Inmiddels aangepast.
Teijlingerlaan en Teylingerlaan is een mooi voorbeeld. Eerst dacht ik even dat de naam van de straat gelijk gemaakt zou moeten worden. Maar bij nader inzicht blijkt het allebei de juiste schrijfwijze te zijn. De gemeente grens loopt over het bruggetje en snijdt daar de spellingswijze.
Het Van der Voetplein dient nog te worden ingebracht.
Meestal is een plein een aanduiding voor een pad waar geen gemotoriseerd vervoer mag komen. Er zullen ongetwijfeld borden staan die dit duiden.
Over Van der Voetplein 10 weet ik niet of deze al is gestart met de bouw. Anders mag je deze weer weghalen inclusief adresnode.
Oa. pand ID 0228100000080290 - staat op Bouwvergunning verleend -maar al een tijdje af, net zoals een aantal omliggende schuren. (ook te zien op satalietbeelden) https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.12379/5.60122
Wellicht kan deze nieuwe St Nicolaasschool zelf ook nog geïmporteerd worden in Haren. De mapper heeft zelf een adresnode met gegevens aangemaakt. https://www.openstreetmap.org/changeset/66937301
Graag herimport van de net bewoonde woningen van Park Zürich, Veurse Achterweg 100 - 146 (even). https://osm.org/go/0E4JFOlSU
De gemeente heeft foutjes in de huisnummering verbeterd.