AUB dit stuk wijk importeren, want de bouw is gestart:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57272&mlon=4.98881#map=18/51.57272/4.98881
Met dank weer!
Geimporteerd, haal maar weg wat teveel is.
Mooi, lekker snel. Thanks!
Ik laat het allemaal staan deze keer; ik zie ter plekke op aantal plekken funderingen gestart cq grondwerken gedaan.
AUB dit stuk wijk importeren, want het gebouw no 74 is vorige zomer gesloopt en de bouw van 11 nieuwe woningen is bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57272&mlon=4.98881#map=18/52.23153/4.52127
Dank!
Graag BAG import van deze nieuwe wijk in Sassenheim.
https://www.openstreetmap.org/user/MarcoBS/history#map=18/52.23152/4.52172
edit: URL aangepast, want mapper heeft zijn accountnaam net gewijzigd.
De woningen zijn net al keurig ingetekend door een relatief nieuwe mapper, maar een BAG import lijkt me beter.
BVD,
Eggie
edit… Mapper Marco heeft inmiddels zelf ook al een verzoek lopen over het zelfde wijkje, maar de accountcheck laat nog op zich wachten.
AUB dit stuk wijk importeren, want het gebouw no 74 is vorige zomer gesloopt en de bouw van 11 nieuwe woningen is bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57272&mlon=4.98881#map=18/52.23153/4.52127
Dank!
Inmiddels aangepast.
Teijlingerlaan en Teylingerlaan is een mooi voorbeeld. Eerst dacht ik even dat de naam van de straat gelijk gemaakt zou moeten worden. Maar bij nader inzicht blijkt het allebei de juiste schrijfwijze te zijn. De gemeente grens loopt over het bruggetje en snijdt daar de spellingswijze.
Hieronder kun je zien wat er is gewijzigd/toegevoegd.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=66893963
Het Van der Voetplein dient nog te worden ingebracht.
Meestal is een plein een aanduiding voor een pad waar geen gemotoriseerd vervoer mag komen. Er zullen ongetwijfeld borden staan die dit duiden.
Over Van der Voetplein 10 weet ik niet of deze al is gestart met de bouw. Anders mag je deze weer weghalen inclusief adresnode.
Zou iemand dit pand kunnen vervangen door de herbouwde outline?
Pand-ID: 0080100010102919
Het herbouwde pand is nog in aanbouw.
Vandaag gespot, bouw gestart te Meteren (Geldermalsen):
Bentinckshof 2 t/m 14 (even) + Buitenbos 2
https://osm.org/go/0EvwGPO7I–?m=
Noorderhof 1 t/m 13 (oneven) + Dingshof 1
https://osm.org/go/0EvwGaLT8–?m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Zou iemand dit pand kunnen vervangen door de herbouwde outline?
Pand-ID: 0080100010102919
Het herbouwde pand is nog in aanbouw.
Vandaag gespot, bouw gestart te Meteren (Geldermalsen):
Bentinckshof 2 t/m 14 (even) + Buitenbos 2
https://osm.org/go/0EvwGPO7I–?m=Noorderhof 1 t/m 13 (oneven) + Dingshof 1
https://osm.org/go/0EvwGaLT8–?m=Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Gedaan; evanals van wat omringende panden de outline naar BAG aangepast:
Nieuwe verzoekjes
Buru 50 - staat op Bouwvergunning verleend - maar hoogste punt is bereikt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12768/5.58720
Saparua 34 toevoegen en Saparua 26 staat verkeerd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12891/5.58229
Oa. pand ID 0228100000080290 - staat op Bouwvergunning verleend -maar al een tijdje af, net zoals een aantal omliggende schuren. (ook te zien op satalietbeelden)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.12379/5.60122
Celsiusstraat 37, is al lange tijd verbouwd.
Galvanistraat 123, nieuwbouw
Bonnetstraat 47, nieuwbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.03237/5.61478
Alvast weer bedankt.
Graag import van twee woningen nr 7 en 13 aan de Lage Gouw in Teteringen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/66936826#map=19/51.60051/4.82437
Nr 13 is al zelf ingetekend door een startende mapper.
BVD,
Eggie
edit: Aan de Hoge Gouw zie ik nog een paar woningen die in september in aanbouw waren.
Nieuwe verzoekjes
Buru 50 - staat op Bouwvergunning verleend - maar hoogste punt is bereikt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12768/5.58720Saparua 34 toevoegen en Saparua 26 staat verkeerd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12891/5.58229Oa. pand ID 0228100000080290 - staat op Bouwvergunning verleend -maar al een tijdje af, net zoals een aantal omliggende schuren. (ook te zien op satalietbeelden)
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.12379/5.60122Celsiusstraat 37, is al lange tijd verbouwd.
Galvanistraat 123, nieuwbouw
Bonnetstraat 47, nieuwbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.03237/5.61478Alvast weer bedankt.
Alle gedaan.
Graag import van twee woningen nr 7 en 13 aan de Lage Gouw in Teteringen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/66936826#map=19/51.60051/4.82437
Nr 13 is al zelf ingetekend door een startende mapper.BVD,
Eggieedit: Aan de Hoge Gouw zie ik nog een paar woningen die in september in aanbouw waren.
Martin… bedankt.
Wellicht kan deze nieuwe St Nicolaasschool zelf ook nog geïmporteerd worden in Haren. De mapper heeft zelf een adresnode met gegevens aangemaakt.
https://www.openstreetmap.org/changeset/66937301
BVD,
Eggie
Wellicht kan deze nieuwe St Nicolaasschool zelf ook nog geïmporteerd worden in Haren. De mapper heeft zelf een adresnode met gegevens aangemaakt.
https://www.openstreetmap.org/changeset/66937301BVD,
Eggie
Geïmporteerd
Graag herimport van de net bewoonde woningen van Park Zürich, Veurse Achterweg 100 - 146 (even).
https://osm.org/go/0E4JFOlSU
De gemeente heeft foutjes in de huisnummering verbeterd.
B.v.d.
Jan
Hi,
Hier komt een grote distributie centrum (denk ik):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87234&mlon=4.56016#map=17/51.87234/4.56016
En hier zijn ook 2 nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87380&mlon=4.55084#map=17/51.87380/4.55084
Edit:
graag een bag import hier ook:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.85755&mlon=4.55676#map=18/51.85755/4.55676
en ook hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.89523&mlon=4.58455#map=19/51.89523/4.58455
nog 1tje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90100&mlon=4.57615#map=18/51.90100/4.57615
klein huisje hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88190&mlon=4.56796#map=18/51.88190/4.56796
Graag import Hazelaarlaan 6, Dordrecht. Is al afgebouwd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79339/4.71358
BVD,
Eggie