Pand Westzijde is in 2014 via BAG-import in osm gekomen.
Daarna is status in 2015 veranderd in abandoned:building=commercial
Wellicht dat het daarom niet weergegeven wordt.
Als je de feitelijke situatie kent en het is gewoon een gebouw met een functie zou ik het gewoon aanpassen in osm, bag-import lijkt niet nodig.
Heb het KPN-gebouw aangepast; probleem was dat iemand anders het naastliggende gebouw met building parts aangepast had en daarmee de outline van de BAG verstoord had. Heb e.e.a. naar beste inzicht gewijzigd. Kijk maar!
Inmiddels aangepast.
Teijlingerlaan en Teylingerlaan is een mooi voorbeeld. Eerst dacht ik even dat de naam van de straat gelijk gemaakt zou moeten worden. Maar bij nader inzicht blijkt het allebei de juiste schrijfwijze te zijn. De gemeente grens loopt over het bruggetje en snijdt daar de spellingswijze.
Het Van der Voetplein dient nog te worden ingebracht.
Meestal is een plein een aanduiding voor een pad waar geen gemotoriseerd vervoer mag komen. Er zullen ongetwijfeld borden staan die dit duiden.
Over Van der Voetplein 10 weet ik niet of deze al is gestart met de bouw. Anders mag je deze weer weghalen inclusief adresnode.