Jimiiee
(Jimiiee)
January 31, 2019, 9:37am
5451
Kun je ook een link naar de lokaties in OSM maken en zenden aub; dat maakt het opzoeken en direct bewerken voor ons wat makkelijker
dvdhoven
(D van den Hoven)
January 31, 2019, 1:31pm
5455
Voor de volgende keer inderdaad graag links naar de OSM kaart, voor dit keer geïmporteerd; Hengevelde ken ik goed genoeg om het te vinden.
keesm
(Keesm)
January 31, 2019, 4:07pm
5456
Vandaag gespot, bouw gestart:
Zaltbommel, Dick van Tussenbroekhof 1 t/m 35
https://osm.org/go/0EvO8CtBV?layers=N&m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Jimiiee
(Jimiiee)
January 31, 2019, 4:24pm
5457
Sander_H
(Sander H)
January 31, 2019, 4:29pm
5458
Oneven huisnummers geimporteerd. Wilde je de even huisnummers ook nog hebben?
keesm
(Keesm)
January 31, 2019, 4:44pm
5459
Nee bedankt, dit is voldoende (even niet bij nagedacht).
Wellicht hoort het niet helemaal thuis hier, maar Atrium gebouw in Amsterdam staat niet helemaal lekker op OSM (twee torens missen, of ik mis het ).
Zie https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.34016/4.86984&layers=N en BAG
De eerste drie gedaan; de laatste niet: daar moet langer op gestudeerd worden.
JeroenK88
(JeroenK88)
February 1, 2019, 1:59pm
5462
Graag BAGimport van nieuw pand op de hoek Klokbaai/Dorst
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.44384/4.81914
JeroenK88
(JeroenK88)
February 1, 2019, 2:12pm
5463
Pand Westzijde 131 - 131a - 133 lijkt verdwenen, staat alleen een lijn?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.44803/4.81974
keesm
(Keesm)
February 1, 2019, 3:26pm
5464
Pand Westzijde is in 2014 via BAG-import in osm gekomen.
Daarna is status in 2015 veranderd in abandoned:building=commercial
Wellicht dat het daarom niet weergegeven wordt.
Als je de feitelijke situatie kent en het is gewoon een gebouw met een functie zou ik het gewoon aanpassen in osm, bag-import lijkt niet nodig.
Heb het KPN-gebouw aangepast; probleem was dat iemand anders het naastliggende gebouw met building parts aangepast had en daarmee de outline van de BAG verstoord had. Heb e.e.a. naar beste inzicht gewijzigd. Kijk maar!
Sander_H
(Sander H)
February 2, 2019, 2:00pm
5468
Geimporteerd, haal maar weg wat teveel is.
Mooi, lekker snel. Thanks!
Ik laat het allemaal staan deze keer; ik zie ter plekke op aantal plekken funderingen gestart cq grondwerken gedaan.
AUB dit stuk wijk importeren, want het gebouw no 74 is vorige zomer gesloopt en de bouw van 11 nieuwe woningen is bijna klaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57272&mlon=4.98881#map=18/52.23153/4.52127
Dank!