Graag bagimort voor deze wijk. De bouw schiet al aardig op.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.49503/4.74744
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66779008
Geerne zelf constructionstatus naar bevinden aanpassen en volgen…
Bedankt.
Zouden onderstaande gebouwen kunnen worden toegevoegd/aangepast? Alvast bedankt.
Hi!
Dit gebouw is af, maar in BAG staat dat deze nog niet is ingemeten.
Kan BAG import dan of liever niet?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88814&mlon=4.53237#map=19/51.88814/4.53237
Hier staat ook een gebouwtje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88721&mlon=4.53078#map=18/51.88721/4.53078
Bedankt!
Kun je ook een link naar de lokaties in OSM maken en zenden aub; dat maakt het opzoeken en direct bewerken voor ons wat makkelijker
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Voor de volgende keer inderdaad graag links naar de OSM kaart, voor dit keer geïmporteerd; Hengevelde ken ik goed genoeg om het te vinden.
Vandaag gespot, bouw gestart:
Zaltbommel, Dick van Tussenbroekhof 1 t/m 35
https://osm.org/go/0EvO8CtBV?layers=N&m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Hi!
Er zijn hier 2 nieuwe hofjes met huisjes:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91308&mlon=4.50278#map=19/51.91308/4.50278
en ook hier, aan beide kanten van de Laan op Zuid zijn allemaal nieuwe hofjes met huizen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90252&mlon=4.50691#map=18/51.90252/4.50691
Edit:
En in het water hier, het zijn nu huisjes:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91268&mlon=4.50681#map=19/51.91268/4.50681
En hier, het BAG van het KPN gebouw is aangepast. Ze hebben een mooie restaurant erbij gekregen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90721&mlon=4.48926#map=19/51.90721/4.48926
Erg bedankt!!
Vandaag gespot, bouw gestart:
Zaltbommel, Dick van Tussenbroekhof 1 t/m 35
https://osm.org/go/0EvO8CtBV?layers=N&m=Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Oneven huisnummers geimporteerd. Wilde je de even huisnummers ook nog hebben?
Oneven huisnummers geimporteerd. Wilde je de even huisnummers ook nog hebben?
Nee bedankt, dit is voldoende (even niet bij nagedacht).
Wellicht hoort het niet helemaal thuis hier, maar Atrium gebouw in Amsterdam staat niet helemaal lekker op OSM (twee torens missen, of ik mis het ).
Zie https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.34016/4.86984&layers=N en BAG
Hi!
Er zijn hier 2 nieuwe hofjes met huisjes:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91308&mlon=4.50278#map=19/51.91308/4.50278en ook hier, aan beide kanten van de Laan op Zuid zijn allemaal nieuwe hofjes met huizen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90252&mlon=4.50691#map=18/51.90252/4.50691Edit:
En in het water hier, het zijn nu huisjes:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91268&mlon=4.50681#map=19/51.91268/4.50681En hier, het BAG van het KPN gebouw is aangepast. Ze hebben een mooie restaurant erbij gekregen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90721&mlon=4.48926#map=19/51.90721/4.48926Erg bedankt!!
De eerste drie gedaan; de laatste niet: daar moet langer op gestudeerd worden.
Graag BAGimport van nieuw pand op de hoek Klokbaai/Dorst
Pand Westzijde 131 - 131a - 133 lijkt verdwenen, staat alleen een lijn?