Boelelaan 1111 is bijna opgeleverd. https://www.openstreetmap.org/note/933348
Graag BAG import voor
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=25839.948206179&geometry.y=391644.79804586&zoomlevel=7&objectId=0717100000058570&detailsObjectId=
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.49913/3.52742
Een multifunctionele accomodatie met een school en een dorpshuis
Gedaan: heb echter geen idee of de vorm in de BAG waarheidsgetrouw is/wordt…
Hi,
Graag een Bagimport van een gebouw hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88981&mlon=4.52498#map=19/51.88981/4.52498
Het wordt al gebouwd
edit:
Er is hier ook een huisje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.89070&mlon=4.52913#map=19/51.89070/4.52913
en hier nog 1:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88972&mlon=4.52689#map=18/51.88972/4.52689
bedankt!
Graag een bagimport voor :
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.76404/6.89908&layers=HN
Ben er vanmorgen langsgereden en de bouwwerkzaamheden zijn gevorderd.
Lijkt op een nieuwe Welkoop o.i.d.: https://drimble.nl/bekendmaking/2805477/emmen-meldingen-activiteitenbesluit.html
Graag bagimort voor deze wijk. De bouw schiet al aardig op.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.49503/4.74744
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66779008
Geerne zelf constructionstatus naar bevinden aanpassen en volgen…
Bedankt.
Zouden onderstaande gebouwen kunnen worden toegevoegd/aangepast? Alvast bedankt.
Hi!
Dit gebouw is af, maar in BAG staat dat deze nog niet is ingemeten.
Kan BAG import dan of liever niet?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88814&mlon=4.53237#map=19/51.88814/4.53237
Hier staat ook een gebouwtje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88721&mlon=4.53078#map=18/51.88721/4.53078
Bedankt!
Kun je ook een link naar de lokaties in OSM maken en zenden aub; dat maakt het opzoeken en direct bewerken voor ons wat makkelijker
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Voor de volgende keer inderdaad graag links naar de OSM kaart, voor dit keer geïmporteerd; Hengevelde ken ik goed genoeg om het te vinden.
Vandaag gespot, bouw gestart:
Zaltbommel, Dick van Tussenbroekhof 1 t/m 35
https://osm.org/go/0EvO8CtBV?layers=N&m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt !
Hi!
Er zijn hier 2 nieuwe hofjes met huisjes:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91308&mlon=4.50278#map=19/51.91308/4.50278
en ook hier, aan beide kanten van de Laan op Zuid zijn allemaal nieuwe hofjes met huizen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90252&mlon=4.50691#map=18/51.90252/4.50691
Edit:
En in het water hier, het zijn nu huisjes:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91268&mlon=4.50681#map=19/51.91268/4.50681
En hier, het BAG van het KPN gebouw is aangepast. Ze hebben een mooie restaurant erbij gekregen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90721&mlon=4.48926#map=19/51.90721/4.48926
Erg bedankt!!