Verzoek voor bag-import: Nieuwe Voorweg 13 te Lieren (edit: alleen adres)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16593/5.98496
Bij voorbaat dank!
Verzoek voor bag-import: Nieuwe Voorweg 13 te Lieren (edit: alleen adres)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16593/5.98496
Bij voorbaat dank!
Adres geïmporteerd. Alleen heeft de BAG 2 adressen 13, de loods wat verder naar achter heeft ook 13, die heb ik verwijderd. Ik ben toch zo vrij geweest ook de gebouwcontouren opnieuw te importeren, die passen beter bij de contouren op de luchtfoto.
Geïmporteerd
In Kampen is er een nieuwe parkeergarage opgeleverd:
Postcode
8262EL
Huisnummer
44
Plaats
Kampen
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.56258/5.91003
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=apeldoorn&resultOffset=0&objectId=0166100000033288&geometry.x=190459.3053148&geometry.y=508418.07858667&zoomlevel=6&detailsObjectId=0166010000028112
Zou deze kunnen worden geimporteerd?
Dank!
Inmiddels geïmporteerd, parkeerplaats heb ik er even laten staan, en de servicewegen heb ik ook even laten staan. Dit ivm wachten op mapillary foto’s
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=65191
Graag BAG import voor
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=25839.948206179&geometry.y=391644.79804586&zoomlevel=7&objectId=0717100000058570&detailsObjectId=
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.49913/3.52742
Een multifunctionele accomodatie met een school en een dorpshuis
Gedaan: heb echter geen idee of de vorm in de BAG waarheidsgetrouw is/wordt…
Hi,
Graag een Bagimport van een gebouw hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88981&mlon=4.52498#map=19/51.88981/4.52498
Het wordt al gebouwd
edit:
Er is hier ook een huisje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.89070&mlon=4.52913#map=19/51.89070/4.52913
en hier nog 1:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88972&mlon=4.52689#map=18/51.88972/4.52689
bedankt!
Graag een bagimport voor :
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.76404/6.89908&layers=HN
Ben er vanmorgen langsgereden en de bouwwerkzaamheden zijn gevorderd.
Lijkt op een nieuwe Welkoop o.i.d.: https://drimble.nl/bekendmaking/2805477/emmen-meldingen-activiteitenbesluit.html
Graag bagimort voor deze wijk. De bouw schiet al aardig op.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.49503/4.74744
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66779008
Geerne zelf constructionstatus naar bevinden aanpassen en volgen…
Bedankt.
Zouden onderstaande gebouwen kunnen worden toegevoegd/aangepast? Alvast bedankt.
Hi!
Dit gebouw is af, maar in BAG staat dat deze nog niet is ingemeten.
Kan BAG import dan of liever niet?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88814&mlon=4.53237#map=19/51.88814/4.53237
Hier staat ook een gebouwtje:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.88721&mlon=4.53078#map=18/51.88721/4.53078
Bedankt!
Kun je ook een link naar de lokaties in OSM maken en zenden aub; dat maakt het opzoeken en direct bewerken voor ons wat makkelijker