eggie
(Eggie)
January 21, 2019, 11:02am
5424
Graag update van de Cor Dirksestraat in Mijnsheerenland. (westelijk deel)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79981/4.48940
Van de BAG -shape van de omliggende woningen klopt ook niet zo veel, maar dat is doorlopend zo in de Hoekse Waard.
Het zal nog wel niet ingemeten zijn.
BVD,
Eggie
JeroenK88
(JeroenK88)
January 22, 2019, 2:19pm
5425
waldpyk
January 22, 2019, 2:21pm
5426
Graag BAG import voor Lauwersweg 20 te Surhuisterveen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.17838/6.18158
alvast bedankt
Sander_H
(Sander H)
January 22, 2019, 6:49pm
5427
eggie:
Graag update van de Cor Dirksestraat in Mijnsheerenland. (westelijk deel)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79981/4.48940
Van de BAG -shape van de omliggende woningen klopt ook niet zo veel, maar dat is doorlopend zo in de Hoekse Waard.
Het zal nog wel niet ingemeten zijn.
BVD,
Eggie
Toegevoegd en iets verplaatst conform luchtfoto.
Enkele bijgewerkte contouren laten zitten aangezien die nog steeds achterlopen. Komt een volgende ronde wel.
eggie
(Eggie)
January 22, 2019, 7:29pm
5429
Sander bedankt… Ik had al iets gesleuteld aan de BAG contouren om het een beetje erop te laten lijken.
Eggie
JTS51
(Jts51)
January 22, 2019, 7:52pm
5430
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.34456/6.37799&layers=N
Graag import van een woning aan de Kattenburgerweg 2A Zuurdijk.
Alvast bedankt.
keesm
(Keesm)
January 23, 2019, 8:00pm
5432
In Kerkdriel bouw gestart:
Empelenhof 27 t/m 41: https://osm.org/go/0EvkjRT5g-?layers=N&m=
Meikersstraat 1 t/m 15: https://osm.org/go/0EvkhQ9P1-?layers=N&m=
Gaarne BAG-import.
Alvast bedankt!
(zal in beide gebieden zelf landuse nog wat aanpassen (construction, residential)
Verzoek voor bag-import: Nieuwe Voorweg 13 te Lieren (edit: alleen adres)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16593/5.98496
Bij voorbaat dank!
dvdhoven
(D van den Hoven)
January 24, 2019, 8:16am
5434
Adres geïmporteerd. Alleen heeft de BAG 2 adressen 13, de loods wat verder naar achter heeft ook 13, die heb ik verwijderd. Ik ben toch zo vrij geweest ook de gebouwcontouren opnieuw te importeren, die passen beter bij de contouren op de luchtfoto.
Inmiddels geïmporteerd, parkeerplaats heb ik er even laten staan, en de servicewegen heb ik ook even laten staan. Dit ivm wachten op mapillary foto’s
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=65191
Gedaan: heb echter geen idee of de vorm in de BAG waarheidsgetrouw is/wordt…
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66675979
Jimiiee
(Jimiiee)
January 30, 2019, 10:16am
5442
Geim
(Geim)
January 30, 2019, 2:41pm
5443