Ja maar, er ligt een wildrooster in de weg, dan kan je er niet met paard en wagen over.
Bestemmingsverkeer mag dus na zonsondergang, maar meer dan alleen een parkeerplaats is er niet.
Dus wie er nu eigenlijk niet in mag is niet duidelijk.
Ik vind dat een beetje vreemd.
Ik weet niet eens hoe men het in het Nederlands noemt… .
Hier op het kazerneterrein is een exercitieplaats.
Aan de ene kant staat een gebouwtje met een plat dak omgeven door een muurtje waarvandaan je het geheel kan overzien.
(Mogelijk tevens ketelhuis van de CV)
Aan de andere kant is een verhoging met gebeeldhouwd front, een perkje en achterlangs een gebogen muur waarvoor drie vlaggenmasten staan.
Hoe noem en tag je zoiets?
Bedankt, die user: had ik nog niet bedacht! Maar het gaat niet alleen om wat ik gewijzigd heb, maar juist ook om anderen.
newer: had ik wel gevonden. Die filtert op datum mutatie, dus niet op de datum in check_date.
Ook heel bruikbaar, vooral ook met de optie “3 months” bijvoorbeeld, maar hij geeft dan alle gewijzigde objecten waar een willekeurige check_date instaat, dus ook als er alleen een tikfoutje verbeterd is.
Hoe taggen we een water, waarin over het algemeen ook water aanwezig is, waarin het water ogenschijnlijk stilstaat en met een oppervlaktebreedte van xx centimeter of meer?
En bij welke breedte leggen we de grens tussen enkele lijn en de rest?
Als lijn, als lijn en gebied of alleen als gebied.
Misschien mis ik hier iets, maar ik zou zeggen gewoon als gebied met natural=water?
Sinds ik de plugin van KiaaTix ontdekt heb en het uitsnijden van landuses een peulenschil is, ga ik direct voor de meest gedetailleerde manier en doe ik het zo, met als achtergrond de BGT:
Enkele lijn: nooit
Lijn en gebied: als het water een waterloop betreft en een naam heeft (naam gaat op lijn)
Gebied: alle overige gevallen
Ik zie dat riverbank wel voor de Maas, maar niet voor de Waal en Nederrijn gebruikt is…
Het wordt wel gebruikt voor het Tienhovensch Kanaal maar niet voor de Vecht…
Vreemd!
Ik heb begrepen dat er verschillende manieren zijn om een gebied een naam te geven.
Bijvoorbeeld door een knoop in het centrum van het gebied te zetten en deze een tag “name” en een tag “place = locality” mee te geven.
Hiermee hebben we nog niet het eigenlijke gebied gemarkeerd.
In dit geval: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.00983/5.96037&layers=N , “Landgoed Rosendael” heb ik voor 90% een barrier = fence rond het hele gebied geplaatst, de overige 10% van het gebied is ontoegankelijk door de aanwezigheid van een vijver.
Volstaat in dat geval een relatie aan de locality of leisure (met name en type = boundary) toe te voegen met als children het hek plus enkele delen van de vijveroever?
Noordwestelijk van “Landgoed Rosendael” ligt het Rozendaalse bos. Zal ik hier een “weg” omheen moeten tekenen met "name = “Rozendaalse Bos”. en “boundary = forestry_compartment” en “type = boundary”?
Kan ik voor naamgeving van een klein gebied IN het Rozendaalse Bos ook meerdere landuses aan een relatie toevoegen?