Roef
(Roef)
January 17, 2019, 3:04pm
5410
Graag een import van nieuwbouw in Hoogeveen:
De Vos van Steenwijklaan 2a-e
Menso Altinghof 1-26? → Kan ik niet goed zien, in de BAG-viewer staat de inmiddels gesloopte school er nog bovenop
Linthorst Homanstraat 1a-h
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=229319.90625427&geometry.y=527071.63293901&zoomlevel=7
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.72621/6.48723
Alvast bedankt!
sebastic:
In de BAG update van januari (verwacht na de 8ste) zullen deze woonplaats en adres wijzigingen worden opgenomen.
Na de maandelijkse update controleer ik of de addr:city tags nog overeenkomen met de woonplaats geometrie waar zij in vallen, deze worden aangepast wannneer dit niet zo is en het addr:city tags van adres niet overeen komt met de woonplaats van het adres in de BAG.
De addr:city tag van de betreffende nodes is aangepast, zie:
https://www.openstreetmap.org/changeset/66418643
BikePC
(BikePC)
January 20, 2019, 2:47pm
5417
Verzoek BAG import van de in aanbouw zijnde woningen in het project Erf Zilverster. Het betonwerk is inmiddels gevorderd tot nokhoogte. Ik pas e.e.a. wel aan zodra de woningen in gebruik zijn, inclusief de wegen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06252&mlon=4.46133#map=18/52.06252/4.46133
JeroenK88
(JeroenK88)
January 20, 2019, 3:05pm
5418
BAG verzoekje Plantsoenlaan 4 Zwanenburg. Pand is gewijzigd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.37792/4.74496
emvee
(Emvee)
January 20, 2019, 4:39pm
5419
In Rotterdam is het Pascalkwartier Fase 1B klaar:
https://www.openstreetmap.org/way/74680311
Zou mooi zijn als dat geïmporteerd kan worden.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66480226
Gaarne constructionstatus naar bevinden aanpassen.
Martin
eggie
(Eggie)
January 21, 2019, 11:02am
5424
Graag update van de Cor Dirksestraat in Mijnsheerenland. (westelijk deel)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79981/4.48940
Van de BAG -shape van de omliggende woningen klopt ook niet zo veel, maar dat is doorlopend zo in de Hoekse Waard.
Het zal nog wel niet ingemeten zijn.
BVD,
Eggie
JeroenK88
(JeroenK88)
January 22, 2019, 2:19pm
5425
waldpyk
January 22, 2019, 2:21pm
5426
Graag BAG import voor Lauwersweg 20 te Surhuisterveen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.17838/6.18158
alvast bedankt
Sander_H
(Sander H)
January 22, 2019, 6:49pm
5427
eggie:
Graag update van de Cor Dirksestraat in Mijnsheerenland. (westelijk deel)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79981/4.48940
Van de BAG -shape van de omliggende woningen klopt ook niet zo veel, maar dat is doorlopend zo in de Hoekse Waard.
Het zal nog wel niet ingemeten zijn.
BVD,
Eggie
Toegevoegd en iets verplaatst conform luchtfoto.
Enkele bijgewerkte contouren laten zitten aangezien die nog steeds achterlopen. Komt een volgende ronde wel.
eggie
(Eggie)
January 22, 2019, 7:29pm
5429
Sander bedankt… Ik had al iets gesleuteld aan de BAG contouren om het een beetje erop te laten lijken.
Eggie