http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=routing&lon=4.62816&lat=51.97409&zoom=17 geeft twee “eilanden”. Dat lijkt te liggen aan dat de twee service roads alleen aan het fietspad gekoppeld zijn. Maar dat klopt wel: het fietspad (bord G13 zonder onderbord) heeft een paal die voor “service” weggehaald kan worden door bevoegden, oftewel voor de scouting (mdw’s, ouders met moeilijk lopende kinderen en ook leveranciers), voor toegang tot het Prorailterrein en voor onderhouds- en noodgeval-voertuigen.
Hoe kan ik dit goed taggen zodat het niet als fout gezien wordt? Of ziet de tool het fout dat het fout is?
Als ik je link volg zie ik er een aantal, waaronder een hoop op het terrein van Ten Cate, volgens mij moeten al die wegen in elk geval ook private worden. Er lijkt in ieder geval ook nog een gate te ontbreken daar (volgens GM dus wel even in het veld nagaan).
Op de G13 kun je motor_vehicle=permissive of private zetten
Vergeet niet op de bollard ook motor_vehicle=permissive of private te zetten en de bollard krijgt het type removable
En dat dat soort inspectietools niet met dit soort situaties kunnen omgaan, is obvious. Al die aparte uitzonderingen erin, maakt het niet makkelijker.
Dat geeft wel het risico dat een enthousiaste nieuwe mapper, die tool “ontdekt” en het even gaat herstellen.
Helaas zie je nergens aan dat auto’s er überhaupt op mogen, en formeel denk ik dan ook dat het niet mag maar oogluikend toegelaten wordt. Een onderbordje is ook best duur voor een kleine gemeente, niet dan? Fietsers zie je daar trouwens ook zelden: er wijst geen enkel bordje heen, en je komt alleen maar bij de scouting en een wrak mini-trekpontje voor voetgangers. De paal is tegenwoordig een klapding dat geheel in het wegdek verzinkt.
Hoe tag je dit en wat bedoelen ze eigenlijk?
Het staat min of meer direct voor de scheiding van rijweg en fietspad.
Zie: https://goo.gl/maps/m2DftcayDS22
Ja maar, er ligt een wildrooster in de weg, dan kan je er niet met paard en wagen over.
Bestemmingsverkeer mag dus na zonsondergang, maar meer dan alleen een parkeerplaats is er niet.
Dus wie er nu eigenlijk niet in mag is niet duidelijk.
Ik vind dat een beetje vreemd.
Ik weet niet eens hoe men het in het Nederlands noemt… .
Hier op het kazerneterrein is een exercitieplaats.
Aan de ene kant staat een gebouwtje met een plat dak omgeven door een muurtje waarvandaan je het geheel kan overzien.
(Mogelijk tevens ketelhuis van de CV)
Aan de andere kant is een verhoging met gebeeldhouwd front, een perkje en achterlangs een gebogen muur waarvoor drie vlaggenmasten staan.
Hoe noem en tag je zoiets?
Bedankt, die user: had ik nog niet bedacht! Maar het gaat niet alleen om wat ik gewijzigd heb, maar juist ook om anderen.
newer: had ik wel gevonden. Die filtert op datum mutatie, dus niet op de datum in check_date.
Ook heel bruikbaar, vooral ook met de optie “3 months” bijvoorbeeld, maar hij geeft dan alle gewijzigde objecten waar een willekeurige check_date instaat, dus ook als er alleen een tikfoutje verbeterd is.
Hoe taggen we een water, waarin over het algemeen ook water aanwezig is, waarin het water ogenschijnlijk stilstaat en met een oppervlaktebreedte van xx centimeter of meer?
En bij welke breedte leggen we de grens tussen enkele lijn en de rest?
Als lijn, als lijn en gebied of alleen als gebied.
Misschien mis ik hier iets, maar ik zou zeggen gewoon als gebied met natural=water?
Sinds ik de plugin van KiaaTix ontdekt heb en het uitsnijden van landuses een peulenschil is, ga ik direct voor de meest gedetailleerde manier en doe ik het zo, met als achtergrond de BGT:
Enkele lijn: nooit
Lijn en gebied: als het water een waterloop betreft en een naam heeft (naam gaat op lijn)
Gebied: alle overige gevallen
Ik zie dat riverbank wel voor de Maas, maar niet voor de Waal en Nederrijn gebruikt is…
Het wordt wel gebruikt voor het Tienhovensch Kanaal maar niet voor de Vecht…
Vreemd!