Het is inderdaad tevens een link naar Google maps, maar het suggereert toch dat ook de andere kaarten van Google zijn.
Het staat namelijk ook over de kaarten van OSM. Osmarender en MyTopo geprojecteerd.
Bovendien krijgt men steeds de gebruiksvoorwaarden van Google en niet van de andere kaartmakers.
Ik had ze gemailt dat ze beter naar OSM konden overstappen (in plaats van google). Het heeft gewerkt :). Mijn mooie BAG import verzoekjes worden nu gebruikt. Ze gebruiken nu OSM
De Wandelkaarten op de Gorsselsche Heide gebruiken OpenStreetMap, ze klaagden in het document over verouderde kaarten, dus die heb ik maar even aangepast en ze op de hoogte gebracht van de nieuwe kaarten.
Civity is hier al eens genoemd als bedrijf achter ‘slimmelden’ voor gemeentes. Maar wilde toch nog toevoegen dat ze een eigen tile-server gebruiken, wat erg vriendelijk is gezien de overbelasting van OSM …
Tegelijk: als OSM weer eens hapert kun je op https://osm.dataplatform.nl toch de kaart bekijken…
Www.wandelvanuit.nl gebruikt OSM kaartjes als illustratie en ondergrond. Geen attributie, dus ik heb gevraagd dat toe te voegen. Gaat binnenkort gebeuren.
2019-05-21: De website is daadwerkelijk begonnen met toevoegen van de attributies.