Weer bedankt, Martin!
Graag import voor deze nieuwe sporthal in Haarlem. Een startende mapper heeft iets al zelf ingetekend, maar alleen als sports_centre
https://www.openstreetmap.org/changeset/66140175#map=19/52.39529/4.62442
BVD,
Eggie
graag BAG import voor nieuwbouw aan de schoolstraat in Burgum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.19232/5.99097
de gesloopte panden heb ik al verwijderd, de nieuwbouw is gestart
hartelijk dank
Staan er op inclusief de nieuwe adressen.
Datgene wat bouw gestart stond, geïmporteerd. Moet er meer, dan even aangeven wat er nog meer moet.
Gespot vanmiddag, bouw bedrijfspand gestart aan De Iepenwei 20 te Geldermalsen.
Gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvwL96Qh-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Staat er op, en ook De Aaldor 3 en 5 maar gelijk meegenomen aangezien deze ook ontbraken en duidelijk te zien zijn op de luchtfoto’s.
Bedankt Sander.
De Aaldor ligt net buiten mijn wandelgebied tussen de middag, daarom niet opgevallen:)
Graag import van dit appartementencomplex in Poeldijk
https://www.openstreetmap.org/changeset/66236203#map=18/52.02147/4.22025
BVD,
Eggie
Geïmporteerd
https://www.openstreetmap.org/search?query=grafhorst#map=19/52.58384/5.93449
Graag een import van Voorstraat 1, 2 en 3 te Grafhorst. ( waaronder een aantal rijenwoningen)
Alvast bedankt!
Geïmporteerd
Graag een import voor Dijkgraafweg 5 / Europaweg 164-170 even:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19513/5.93888
(Het is geen probleem voor mij om de ingangen opnieuw aan te brengen.)
B.v.d.
edit: typo
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66279876
Gaarne winkels e.d. naar bevinden aanpassen indien noodzakelijk.
Een verzoek voor BAG import op het industrieterrein Saxe Gotha Boxmeer
https://www.openstreetmap.org/edit?editor=id#map=18/51.64057/5.93742
met name MSD fabriek in aanbouw, behoorlijk stuk nu “in constructie”. Over een paar maanden gebouw buitenkant klaar denk ik.
Alles nog op bouwvergunning. Ook geen adresnodes. Ik heb wat geïmporteerd. Eventueel verwijderen wat niet gewenst is.
Dit kleine stukje Hilversum is inmiddels volgebouwd en gereed. Graag update…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22683/5.19053
BVD,
Eggie