Ja, maar dit plaatje uit F4Map klopt dus niet. Dit was het gevolg van een door mij gemaakt foutje met de “height” tag. Dit heb ik inmiddels gecorrigeerd, en in osmbuildings wordt het nu al wel goed weergegeven:
Ja, grapje van de F4Map makers. Verder zie je ook de “golven” in het water bewegen, fonteinen spuiten en het licht van dag naar nacht gaan met realistische “zuid” stand van de zon voor onze noorderbreedte.
Zie dat de Euromast in F4Map nog steeds niet goed wordt weergegeven. Updating gaat nu wel erg traag.
Kun je dan wellicht ook dat videootje bijwerken zodra F4Map wel eindelijk de Euromast goed weergeeft, of in plaats daarvan de osmbuildings weergave gebruiken? Het oogt nu wat slordig, met de foute weergave van de 3D structuur.
Het ziet er grappig uit, alleen de scheepjes zijn een beetje vreemd van verhouding.
Het lijken me zeescheepjes in schaal 1:4, 1:5 of zo, maar desalniettemin petje af voor het resultaat!
De parkeergarage zou ik als building:part taggen ipv building=commercial.
Sommigen zeggen dat dit taggen voor de renderer is, maar daar ben ik het niet mee eens. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=55948
Het onzichtbare gebouw is onzichtbaar omdat hier building:part is gebruikt ipv building=*
Dank, Hier kom je in het schemergebied tussen indoor-mapping, 2d-mapping en 3d-mapping waar je alle tags goed moet zien te krijgen, ik ga de euromastbenadering volgen door een relatie toe te voegen voor alle building:parts en één building voor de buitenkant.