https://nl.wikipedia.org/wiki/Gemeentelijke_herindelingen_in_Nederland#2019
Ik ben benieuwd: deze info staat toch ook in OSM: er verdwijnen dus zo’n 25 gemeenten per 1 jan 2019:
wordt dit ook ‘imported’, zoals bv gebouwen uit kadaster?
https://nl.wikipedia.org/wiki/Gemeentelijke_herindelingen_in_Nederland#2019
Ik ben benieuwd: deze info staat toch ook in OSM: er verdwijnen dus zo’n 25 gemeenten per 1 jan 2019:
wordt dit ook ‘imported’, zoals bv gebouwen uit kadaster?
Mapper sebastic zorgt er elk jaar voor dat de gemeentegrenzen klokslag nieuwjaar worden aangepast.
Zie bijv. gemeentelijke herindeling 2018:
https://www.openstreetmap.org/changeset/55067268#map=8/52.620/6.341
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=55067268
En ook dit jaar zal ik de administratieve grenzen weer aanpassen voor de gemeentelijke indeling 2019, CBS heeft de gemeentelijke indeling 2019 echter nog niet gepubliceerd. Dit doen zij over het algemeen begin Q4.
Overigens is het geen import, de bestaande grenzen worden handmatig aangepast.
De wijzigingen voor de gemeentelijke indeling 2019 zijn doorgevoerd, zie:
Bedankt voor de jaarlijkse inzet! Nette comments trouwens op de changeset.