Proszę o naprawę granicy gminy Iłów https://www.openstreetmap.org/relation/295881 i Młodzieszyn https://www.openstreetmap.org/relation/3008992 (powiat sochaczewski), ponieważ zostały “otwarte” przez usera WieKo68. Przy okazji warto sprawdzić geometrię wszystkich gmin w powiecie, ponieważ też zostały edytowane, łącznie z usunięciem kilkunastu node’ów z ich granic.
Edit: już naprawione, jednak nadal trzeba sprawdzić geometrię gmin.
Geometria gminy Młodzieszyn poprawiona. Ogólnie są to drobne korekty (odrysowywałem na większym zoomie stąd będzie trochę więcej węzłów), większe jedynie na odcinku Rokocina=>Helenów i fragment na północno-zachodnim krańcu na Wiśle.
Poprawne renderowanie ustało po dodaniu do relacji Puszcza Goleniowskatego elementu z rolą inner, ponieważ przecinały się linie obu obrysów.
Po jego usunięciu powinno być już OK.
Swoim zestawem zmian wprowadziłeś też nowe obiekty jak np. ten.
Czy to też ma być wycofane ?
Klient “oddał do użytku” drogę ekspresową S-3 między węzłami Lubin Północ i Kaźmierzów. Zmianę wycofałem ale trzeba sprawdzić inne jego edycje bo pootwierał także kilka innych dróg. https://www.openstreetmap.org/changeset/65778982
Mam pytanie i prośbę o ewentualną poprawkę. Otóż w okolicy Szczecina łączą się dwie puszcze - Bukowa i Goleniowska. I niestety ta granica od zawsze jest błędnie zmapowana - w tej chwili jest to linia prosta z północy na południe. Poprawka tego w znanym mi edydorze iD to mozolna praca i tutaj pytanie do was czy da się jakoś w miarę szybko wyciąć? Właściwa granica Puszczy Bukowej powinna być wyznaczona granicą aktualnie naniesionego parku “Szczeciński Park Krajobrazowy „Puszcza Bukowa”
Hej, mam problem ze zmapowaniem jednego skrzyżowania w Bielsku-Białej. Otóż problem polega na tym, że z jadąc tą łącznicą wyjedziemy na pas, z którego da się skręcić tylko w prawo w Bystrzańską (w kierunku Centrum). Jadąc tą łącznicą można pojechać w każdą stronę, natomiast jadąc tą łącznicą można skręcić tylko w lewo. Problem leży w tym, że wszystkie łączą się w jedną drogę, ale pozwalają pojechać w różnych kierunkach. Macie jakieś pomysły jak to oznaczyć lub rozrysować, żeby działało?
No niby jest, tylko żadna nawigacja (sprawdzałem MagicEarth, OsmAnd i te dwie z głównej strony) nie bierze tego pod uwagę i zawsze bierze lewą łącznice, niezależnie od kierunku jazdy. Pewnie trzeba by dać restrykcje, tylko ja jestem kiepski, jeśli chodzi o relacje…
Czy dobrze rozumiem że oznaczałoby to odjęcie sporego obszaru Puszczy Goleniowskiej i dodanie go do Puszczy Bukowej ? Tak mniej więcej na linii Klęskowo-Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce ?