De vraag blijft natuurlijk of we ondergrondse parkings, die we niet in het landschap zien en vaak een (on)behoorlijke afmeting hebben moeten mappen. Ondanks tags als location=underground en layer=-1 worden ze als gewone gebouwen gerenderd.
Ik weet dat deze discussie hier al eerder gevoerd is, maar toch pleit ik ervoor zolang ondergrondse parkings niet zo te taggen. JE kunt de in-/uitgang natuurlijk taggen en ook de parking met alle attributen als een node?
Just my 2 cts…
AUB deze grote importeren: de bouw is begonnen:
De P heb ik verwijderd (note #1607747 ) en construction area gezet, klaar voor import.
Westfields 1010 - 1030 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.38103#map=17/51.47664/5.38103
Met dank!
BAG import verzoek
S.v.p. twee bedrijfspanden opnieuw plaatsen en voorzien van nieuwe adresgegevens i.v.m. wijziging straatnaam.
Ambachtsweg 18 en 20 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59087&mlon=4.70663#map=19/52.59087/4.70663
Dank u wel.
Verzoek voor BAG-import: Laan van Maten 187, Apeldoorn (het dak kan blijven staan, dit is een los gebouw)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20223/5.99490
Bij voorbaat dank.
Digne
December 9, 2018, 1:28pm
5277
BAG import verzoek
Survey/nieuwbouw
Nicolaas Blokkerlaan 7 t/m 17 Heiloo
Nicolaas Blokkerlaan 4 t/m 16 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59179&mlon=4.69898#map=17/52.59179/4.69898
Dank u.
JTS51
(Jts51)
December 13, 2018, 12:45pm
5287
https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.26902/6.43523&layers=N
Graag een import van een nieuw bedrijfsschuur aan de Sietse Veldstraweg 10.
En een woonhuis met bedrijfsgebouw Sietse Veldstraweg 13.
Alvast bedankt.
JTS51
(Jts51)
December 13, 2018, 12:55pm
5288
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.26548/6.44360&layers=N
Graag een import van een bedrijfsgebouw nabij Sietse Veldstraweg 1.
Bedankt.