Geïmporteerd
Ik heb eea geïmporteerd. De volgende keer graag een link meeleveren naar de OSM kaart, dan kunnen we vandaar uit JOSM direct naar de goede plek leiden.
Ik weet ongeveer wat Kudelstaart ligt, maar verder ken ik daar geen wegen of straten en dat zal voor de meeste van mijn BAG update collega’s ook wel gelden
@dvdhoven, sorry vergeten te doen.
Wist de straatnamen ook niet uit mijn hoofd en heb dus lopen switchen om te kijken of ik wel de goede opschreef.
ga de volgende keer eerste de url kopieren en dan pas de straatnummers vermelden.
goed dat je dat nog wel even meld.
Bedankt voor de import.
Berkel Enschot:
AUB deze 7 nieuwe importeren:
Kerkzijstraat 11 - 23 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57620&mlon=5.13613#map=19/51.57620/5.13613
En deze grote:
Calenwiel Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57922&mlon=5.12719#map=17/51.57922/5.12719
Met dank!
Verzoek import van Ertskade 14 t/m 274, Amsterdam. Apartemententoren is af, bewoners trekken er in.
Geïmporteerd
Geïmporteerd. Ik vermoed dat het grote vlak een parkeergarage is, die layer=-1 gegeven.
Dank je. Ja, er is een parkeergarage onder het gebouw.
De vraag blijft natuurlijk of we ondergrondse parkings, die we niet in het landschap zien en vaak een (on)behoorlijke afmeting hebben moeten mappen. Ondanks tags als location=underground en layer=-1 worden ze als gewone gebouwen gerenderd.
Ik weet dat deze discussie hier al eerder gevoerd is, maar toch pleit ik ervoor zolang ondergrondse parkings niet zo te taggen. JE kunt de in-/uitgang natuurlijk taggen en ook de parking met alle attributen als een node?
Just my 2 cts…
AUB deze grote importeren: de bouw is begonnen:
De P heb ik verwijderd (note #1607747) en construction area gezet, klaar voor import.
Westfields 1010 - 1030 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.38103#map=17/51.47664/5.38103
Met dank!
AUB deze grote importeren: de bouw is begonnen:
De P heb ik verwijderd (note #1607747) en construction area gezet, klaar voor import.Westfields 1010 - 1030 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.38103#map=17/51.47664/5.38103Met dank!
BAG import verzoek
S.v.p. twee bedrijfspanden opnieuw plaatsen en voorzien van nieuwe adresgegevens i.v.m. wijziging straatnaam.
Ambachtsweg 18 en 20 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59087&mlon=4.70663#map=19/52.59087/4.70663
Dank u wel.
BAG import verzoek
S.v.p. twee bedrijfspanden opnieuw plaatsen en voorzien van nieuwe adresgegevens i.v.m. wijziging straatnaam.
Ambachtsweg 18 en 20 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59087&mlon=4.70663#map=19/52.59087/4.70663Dank u wel.
Verzoek voor BAG-import: Laan van Maten 187, Apeldoorn (het dak kan blijven staan, dit is een los gebouw)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20223/5.99490
Bij voorbaat dank.
Verzoek voor BAG-import: Laan van Maten 187, Apeldoorn (het dak kan blijven staan, dit is een los gebouw)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20223/5.99490
Bij voorbaat dank.
BAG import verzoek
Survey/bouw gestart
Molenzicht 2 t/m 10 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72553&mlon=4.82817#map=18/52.72553/4.82817&layers=N
Bouw gestart
Dorpsstraat 1002 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72019&mlon=4.79699#map=19/52.72019/4.79699&layers=N
Sloop/nieuwbouw
Oud Wulpendorp 21 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72645&mlon=4.73741#map=19/52.72645/4.73741&layers=N
Dank u!
BAG import verzoek
Survey/bouw gestart
Molenzicht 2 t/m 10 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72553&mlon=4.82817#map=18/52.72553/4.82817&layers=NBouw gestart
Dorpsstraat 1002 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72019&mlon=4.79699#map=19/52.72019/4.79699&layers=NSloop/nieuwbouw
Oud Wulpendorp 21 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72645&mlon=4.73741#map=19/52.72645/4.73741&layers=NDank u!
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=65321585
BAG import verzoek
Survey/nieuwbouw
Nicolaas Blokkerlaan 7 t/m 17 Heiloo
Nicolaas Blokkerlaan 4 t/m 16 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59179&mlon=4.69898#map=17/52.59179/4.69898
Dank u.