Ik heb eea geïmporteerd. De volgende keer graag een link meeleveren naar de OSM kaart, dan kunnen we vandaar uit JOSM direct naar de goede plek leiden.
Ik weet ongeveer wat Kudelstaart ligt, maar verder ken ik daar geen wegen of straten en dat zal voor de meeste van mijn BAG update collega’s ook wel gelden
Wist de straatnamen ook niet uit mijn hoofd en heb dus lopen switchen om te kijken of ik wel de goede opschreef.
ga de volgende keer eerste de url kopieren en dan pas de straatnummers vermelden.
goed dat je dat nog wel even meld.
Bedankt voor de import.
De vraag blijft natuurlijk of we ondergrondse parkings, die we niet in het landschap zien en vaak een (on)behoorlijke afmeting hebben moeten mappen. Ondanks tags als location=underground en layer=-1 worden ze als gewone gebouwen gerenderd.
Ik weet dat deze discussie hier al eerder gevoerd is, maar toch pleit ik ervoor zolang ondergrondse parkings niet zo te taggen. JE kunt de in-/uitgang natuurlijk taggen en ook de parking met alle attributen als een node?