Gedaan!
Thanks
Weer bedankt, Dick.
BAG import verzoek:
Nieuwbouw Middenmeer / bouw gestart
Schoolpad 2A t/m 2D Middenmeer
Kanaalweg 1 t/m 8 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.80818&mlon=4.99234#map=19/52.80818/4.99234
Schoolpad 11 t/m 19 Middenmeer
Prof. Lorentzstraat 2 t/m 50 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.80795&mlon=4.99424#map=19/52.80795/4.99424
Verlengde Breestraat 2 t/m 6A Middenmeer
Dr. Lovinkstraat 1 t/m 15 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.80828&mlon=4.99966#map=17/52.80828/4.99966
Sloop/nieuwbouw bedrijfsgebouwen
Elbaweg 15 A Hem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65241&mlon=5.20480#map=18/52.65241/5.20480
Dank u wel!
Verzoek tot import aantal woningen in Kudelstaart
Zijlijnstraat 20 t/m 32
Doelstraat 1 t/m 14
Korfstraat 55 t/m 67
ze zijn allemaal nog in aanbouw maar het schiet wel lekker op.
Alvast bedankt weer voor de goede import.
BAG import verzoek:
Nieuwbouw Middenmeer / bouw gestart
Schoolpad 2A t/m 2D Middenmeer
Kanaalweg 1 t/m 8 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.80818&mlon=4.99234#map=19/52.80818/4.99234Schoolpad 11 t/m 19 Middenmeer
Prof. Lorentzstraat 2 t/m 50 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.80795&mlon=4.99424#map=19/52.80795/4.99424Verlengde Breestraat 2 t/m 6A Middenmeer
Dr. Lovinkstraat 1 t/m 15 Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.80828&mlon=4.99966#map=17/52.80828/4.99966Sloop/nieuwbouw bedrijfsgebouwen
Elbaweg 15 A Hem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65241&mlon=5.20480#map=18/52.65241/5.20480Dank u wel!
Geïmporteerd
Verzoek tot import aantal woningen in Kudelstaart
Zijlijnstraat 20 t/m 32
Doelstraat 1 t/m 14
Korfstraat 55 t/m 67ze zijn allemaal nog in aanbouw maar het schiet wel lekker op.
Alvast bedankt weer voor de goede import.
Ik heb eea geïmporteerd. De volgende keer graag een link meeleveren naar de OSM kaart, dan kunnen we vandaar uit JOSM direct naar de goede plek leiden.
Ik weet ongeveer wat Kudelstaart ligt, maar verder ken ik daar geen wegen of straten en dat zal voor de meeste van mijn BAG update collega’s ook wel gelden
@dvdhoven, sorry vergeten te doen.
Wist de straatnamen ook niet uit mijn hoofd en heb dus lopen switchen om te kijken of ik wel de goede opschreef.
ga de volgende keer eerste de url kopieren en dan pas de straatnummers vermelden.
goed dat je dat nog wel even meld.
Bedankt voor de import.
Berkel Enschot:
AUB deze 7 nieuwe importeren:
Kerkzijstraat 11 - 23 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57620&mlon=5.13613#map=19/51.57620/5.13613
En deze grote:
Calenwiel Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57922&mlon=5.12719#map=17/51.57922/5.12719
Met dank!
Verzoek import van Ertskade 14 t/m 274, Amsterdam. Apartemententoren is af, bewoners trekken er in.
Berkel Enschot:
AUB deze 7 nieuwe importeren:
Kerkzijstraat 11 - 23 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57620&mlon=5.13613#map=19/51.57620/5.13613En deze grote:
Calenwiel Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57922&mlon=5.12719#map=17/51.57922/5.12719Met dank!
Geïmporteerd
Verzoek import van Ertskade 14 t/m 274, Amsterdam. Apartemententoren is af, bewoners trekken er in.
Geïmporteerd. Ik vermoed dat het grote vlak een parkeergarage is, die layer=-1 gegeven.
Jan Westerhof:Verzoek import van Ertskade 14 t/m 274, Amsterdam. Apartemententoren is af, bewoners trekken er in.
Geïmporteerd. Ik vermoed dat het grote vlak een parkeergarage is, die layer=-1 gegeven.
Dank je. Ja, er is een parkeergarage onder het gebouw.
De vraag blijft natuurlijk of we ondergrondse parkings, die we niet in het landschap zien en vaak een (on)behoorlijke afmeting hebben moeten mappen. Ondanks tags als location=underground en layer=-1 worden ze als gewone gebouwen gerenderd.
Ik weet dat deze discussie hier al eerder gevoerd is, maar toch pleit ik ervoor zolang ondergrondse parkings niet zo te taggen. JE kunt de in-/uitgang natuurlijk taggen en ook de parking met alle attributen als een node?
Just my 2 cts…
AUB deze grote importeren: de bouw is begonnen:
De P heb ik verwijderd (note #1607747) en construction area gezet, klaar voor import.
Westfields 1010 - 1030 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.38103#map=17/51.47664/5.38103
Met dank!
AUB deze grote importeren: de bouw is begonnen:
De P heb ik verwijderd (note #1607747) en construction area gezet, klaar voor import.Westfields 1010 - 1030 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.38103#map=17/51.47664/5.38103Met dank!
BAG import verzoek
S.v.p. twee bedrijfspanden opnieuw plaatsen en voorzien van nieuwe adresgegevens i.v.m. wijziging straatnaam.
Ambachtsweg 18 en 20 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59087&mlon=4.70663#map=19/52.59087/4.70663
Dank u wel.
BAG import verzoek
S.v.p. twee bedrijfspanden opnieuw plaatsen en voorzien van nieuwe adresgegevens i.v.m. wijziging straatnaam.
Ambachtsweg 18 en 20 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59087&mlon=4.70663#map=19/52.59087/4.70663Dank u wel.
Verzoek voor BAG-import: Laan van Maten 187, Apeldoorn (het dak kan blijven staan, dit is een los gebouw)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20223/5.99490
Bij voorbaat dank.
Verzoek voor BAG-import: Laan van Maten 187, Apeldoorn (het dak kan blijven staan, dit is een los gebouw)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20223/5.99490
Bij voorbaat dank.