Sorry. over het hoofd gezien. Morgen eens opletten of het er nog is
Een zijpad hoort niet echt erbij. Ik wilde daar alleen maar mee aangeven dat bij het zijpad wel een bord stond.
Dat het bord op de vluchtheuvel je naar de rechter weghelft wijst, terwijl er geen bord fietsers oversteken staat.
Dat men, terwijl er geen duidelijke afscheiding is, tegen de rijrichting van het autoverkeer in fietst. Mij is van de zomer gebleken dat een aantal mensen daar toch huiverig voor zijn.
Dus vroeg ik me af of dat nog een speciale sleutel had.
Trouwens zowel GraphHopper als OsmAnd zullen de fiets van af de poort van de Kazerne naar het begin van de Eikenlaan over de rijbaan sturen, terwijl ze in omgekeerde richting wel het fietspad nemen…
Dat kun je voorkomen door op de hoofdrijbaan bicycle/mofa/moped te verbieden. Dus in ieder geval bicycle=use_sidepath. Geen idee of dat ook met mofa/moped kan, maar anders zet je die op no.
Zodra je die G12a passeert als fietser mag je namelijk niet meer op de rijbaan, het is een verplicht fietspad.
bicycle=use_sidepath Daar zat ik ook aan te denken, maar het bromfietspad wijkt al snel een eind af van de hoofdrijbaan en de horeca is dan ook niet meer te bereiken voor brom-fietsers. Ik vind het niet echt duidelijk hier.
Het is helemaal niet duidelijk, want als je in Noordelijke richting het fietspad op gaat
en daarna verder op rechtsaf wilt, zou je voor een tweemaal de weg moeten kruisen…
Linksaf de Eikenlaan in wordt eigenlijk nog gekker.
Eerst oversteken naar de rechterzijde van de weg om vervolgens links af te slaan?
Of over het groenstrookje naar het fietspad van de Verbindelaarsweg, daar rechts en dan op hoek 180 graden draaien de Eikenlaan in?
De situatie gaat echter veranderen want er is een nieuwe verbinding geprojecteerd.
De plannen zijn er, maar over de uitvoering heb ik echter nog niets gehoord
Tja, dat is hoe de wegbeheerder het ingericht heeft, daar kunnen wij als mappers niets aan veranderen. Op deze weg mag je niet fietsen (of brommen). Daar kan een verkeersveiligheidsreden voor zijn die wij als mappers niet zo snel zien, of gewoon gemeentelijk amateurisme.
Die Pizza & Pizza? Gewoon afstappen en de weg oversteken. Het is goed genoeg als een routeplanner je route laat eindigen op dat fietspad, maar als je daar naar toe wil kunnen routeren, dan zou ik het zo doen:
Even als voorbeeld voor Pieter. Pas gerust aan naar hoe jij de situatie daar kent. Volgens mij had je per ongeluk deze hele weg als éénrichtingsverkeer aangemerkt, in plaats van alleen de gescheiden weghelften, klopt dat?
Hoe heet zo’n gebouwtje in het Engels? Wanneer het nog nergens getagd is kun je het zelf definiëren.
Ik denk iets als …?..= switch
Bij ons is het een “kastje” in de straat.
Ik hou het op building=service.
Misschien nog een ‘note’ om te vermelden dat het om internet / telefoon gaat,
anders maakt men er nog een powerstation van.