Hoi Martin, dank voor je sportieve reactie hier.
Zoals ook vermeld in reactie op je schrijven in https://www.openstreetmap.org/changeset/56160591 :
Ik heb alleen deze eerste changeset (56160591) teruggedraaid en dan alleen voor het foot=yes betreft in die gevallen waar dat niet in de tussentijd is verbeterd (ik zag gevallen waar bijvoorbeeld foot-permissive was toegevoegd en die wilde ik niet weer overschrijven met foot=yes, zoals https://osmlab.github.io/osm-deep-history/#/way/414199123)).
Het verzoek ziet op de overige, nog niet herstelde tags en met name op de overige gelijksoortige changesets, waarvan ik er toevallig twee ben tegengekomen, maar ik weet niet hoeveel meer er nog zijn.
Gelet op de “regioale aanpak” (west- en noord-Nederland) vermoed ik dat er ook dergelijke changesets in oost- en noord Nederland zijn
Als je het terugdraaien niet zelf kan/wil doen, dan zou ik het waarderen als je hier een link naar de betreffende changesets, zodat ik of andere mappers dat kunnen repareren.
Gelet op de verstreken tijd zal je dat niet met de revert-plugin moeten doen, maar handmatig, waarbij eerst de wegen worden uitgesloten die in de tussentijd al wel weer een waarde voor foot=* gekregen (dat kan ook iets anders dan “yes” zijn)
Dank!
Een paar maanden geleden (maar na de verwijderen van de tags) is deze way opgesplitst vanwege een wandelroute, dat deel werd daarmee ook tagloos voor foot en bicycle. Hier zijn de tags nog niet teruggeplaatst, zou je zo goed willen zijn dat ook te doen, want ik neem aan dat het regime hier hetzelfde is?
https://www.openstreetmap.org/way/612199241
Waar ik het zelf meest benieuwd naar ben, aangezien je aangaf dat je bron survey is, wat voor borden staan daar nu?
Gelet op het type pad en de beheerder zou ik er -zonder er te zijn geweest- wel een aardige flesje om durven te verwedden dat het een G13 pad is en dat de oorspronkelijke tagging als cycleway beter is dan die als path
https://www.openstreetmap.org/changeset/57651991
https://osmlab.github.io/osm-deep-history/#/way/32022530
Ik voel een tripje naar Schier aankomen
Dank, zal ik doen als ik daar tegenaanloop.
Maar hoop, ook omdat het bewuste verwijderingen zijn geweest, dat je dat ook zelf het initiatief zal nemen tot reparatie of in ieder geval het hier vermelden van de changesets, zodat anderen niet actief hiernaar hoeven te zoeken.
Ik zal op het inhoudelijke punt apart reageren in het draadje dat daar al langer over loopt en hier een link plaatsen naar die post.