Dank voor je bericht.
Je verwijst hier na reserach o.a naar een inderdaad deels slordig uitgevoerde edit van tien maanden geleden, waarvoor mijn excuses.
Je zegt zelf de changesets revert te hebben (voorzover mogelijk) dus verder handmatig reverten zal niet meer gaan of nodig zijn.
Deze dubbel-tagging (ik durf het woord needless niet te gebruiken) kan imho nog steeds tot verwarring leiden, wat ik genoemd heb. Ik snap niet wat het principeverschil is tussen het taggen van foot=yes op een path of footway en motor_vehicle=yes op een motorway. Extreem gezien kunnen we dan elke weg taggen als highway=* en alle toegestane en niet toegestane categorieën separaat met yes|no taggen? Wat is dan überhaupt de zin van default access?
Dat blijkbaar een aantal routeerders niet uitgaan van de default access van verschillende highways was mij onbekend; dit heb ik over het hoofd gezien en de eventuele schade hierdoor veroorzaakt spijt mij oprecht.
Ik heb foot=bicycle=designated teruggeplaatst op de betreffende highway 32022530
Als er meer zaken zijn waar je tegenaanloopt die gerepareerd dienen te worden (routes met name) dan laat het je me weten?
Nogmaals mijn verontschuldigingen dat blijkbaar deze edits een aantal routeerders van slag gebracht heeft.
Martin