Graag BAG import voor
De Margryt 2 en 4 in De Westereen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.25754/6.04393
Hartelijk dank
Graag BAG import voor
De Margryt 2 en 4 in De Westereen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.25754/6.04393
Hartelijk dank
Staat erop.
Door de reeds aangepaste BAG terugmeldingen graag een BAG update voor:
Perkswaltje 1 t/m 23 te Leeuwarden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.20423/5.79527
(Splitsing geometrie)
Groeneweg 1 te Leeuwarden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.20389/5.79205
(Splitsing geometrie)
De huidige “building:part=yes” betreft het ondergrondse gedeelte van het HCL.
Alvast bedankt
Graag BAG-import van
Dijkgraafstraat 19 te Leidschendam
https://osm.org/go/0E4JBYtVo
De vernieuwde woning wordt betrokken.
B.v.d.
Aha, de boel is gerepareerd in BAG:
https://www.openstreetmap.org/note/1367856
https://www.openstreetmap.org/note/1367855
AUB import de bijbehorende 2 stukken wijk:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43903&mlon=5.40125#map=19/51.43903/5.40125&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43859&mlon=5.40251#map=19/51.43859/5.40251&layers=N
Alle gebouwen in beide stukken zijn gereed en bewoond.
Met dank!
OK, wat meer nieuws in Veldhoven:
Deze ene aub:
0772100001024516
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43778&mlon=5.40085#map=19/51.43778/5.40085&layers=N
En aub deze opnieuw want komt niet uit BAG, lijkt wel:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44076&mlon=5.47274#map=18/51.44076/5.47274&layers=N
Met dank!
Gebouwen geïmporteerd. Verdere aanpassingen laat ik aan jou over
Geïmporteerd
Geïmporteerd.
Geïmporteerd
BAG-verzoek
Bouw gestart
Koraal 91 t/n 170 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66532&mlon=4.82360#map=18/52.66532/4.82360
Dank u.
AUB dit stuk competeren met alle buildings. Rond de Piet Heinstraat, EIndhoven.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.45048&mlon=5.46920#map=18/51.45048/5.46920&layers=N
In BAG staat ‘Pand in gebruik’ maar dat is voorbarig voor een groot deel van de nieuwe woningen hier.
Importeer maar als Construction dan trek ik de boel wel actueel.
AUB, vlakbij, ook hier wordt gebouwd:
van Gentstraat 1 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44941&mlon=5.47066#map=19/51.44941/5.47066&layers=N
Het gesloopte gebouw heb ik verwijderd.
NB, als ik in deze hoek kijk en vergelijk online OSM-BAG-GMaps dan zie ik nogal wat verschil.
Ik kan daar nu niks mee, want ben niet meer in de buurt.
BAG-import verzoek
Survey/bouw gestart
Kerkplein 14 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66610&mlon=4.78750#map=19/52.66610/4.78750
Survey/bouw gestart
Ripprantsweijde 10 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66894&mlon=4.80899#map=19/52.66894/4.80899
Survey/bouw gestart
't Meijmerige Land 12 EN 18 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66728&mlon=4.80478#map=18/52.66728/4.80478
Survey/bouw gestart
Vrederiksakker 39 EN 53 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66453&mlon=4.80245#map=18/52.66453/4.80245
Survey/nieuwbouw
Herenweg 46 C Oudorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63261&mlon=4.77397#map=18/52.63261/4.77397
Dank u.
Gedaan.
Alles geïmporteerd; constrcutiestatus naar bevinden zelf aanpassen aub!
Gedaan.
Verzoek: import/update https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.14852/5.84086 Dit weekend ter plekke gezien dat er nogal bijgebouwd is t.o.v. wat nu in osm staat. Heb een aantal panden al de construction afgehaald
Verzoek voor import:
Rijkevoort, Laageindsedijk 17
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.65903/5.88199
( nieuwbouw in vergevorderd stadium )
update:
Karstraat 28-34 (bedrijfsgebouwen) en (nieuw) 28a
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.69158/5.78459
ter controle / update:
afbraak zwembad
(ik heb het pand Karstraat nr.8 zojuist van osm-kaart verwijderd)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.68861/5.78568
Bij voorbaat dank,
Stephan
Vandaag even oa in Renkum en rond Haarsteeg geweest: AUB import:
Jaap EdenBaan 3-25, Haarsteeg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71072&mlon=5.20348#map=19/51.71072/5.20348
St. Cecilia 1-13 Haarsteeg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.70995&mlon=5.20349#map=19/51.70995/5.20349
Hendrik de Jonghstraat 17 Haarsteeg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71381&mlon=5.20183#map=19/51.71381/5.20183
Hendrik de Jonghstraat 5 Haarsteeg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71296&mlon=5.20202#map=19/51.71296/5.20202
En in Vlijmen:
Mortelweg 36 Vlijmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.69827&mlon=5.19935#map=18/51.69827/5.19935
Heelsum: hier zijn ze hard aan het werk
AUB alle 3 de rijen nieuwe woningen importeren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.98059&mlon=5.74399#map=18/51.98059/5.74399
Met dank!
Bag-import verzoek
Matjador 22 Wervershoof
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73211&mlon=5.14527#map=18/52.73211/5.14527
Matjador 40 Wervershoof
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73352&mlon=5.14466#map=18/52.73352/5.14466
Dank.