Зміни на мапі модеруються?

Коли вношу зміни за допомогою броузерного редактора Полтач - вони не одразу вступають в силу. Їх хтось має затвердити?

Тут

А ще спробуй оновити сторінку не по F5, а Ctrl+F5 - це оновлення сторінки з серверу, не дивлячись на кеш переглядача.

Дякую.

Доречі. Бачу ти заходив до мене в гості. Намалював по моєму треку вулицю, в той час, коли я її наводив офлайн і при завантажені вона з конфліктом наклалася на наведену тобою. Як тепер її видалити? Це Козацька вулиці в м. Володимир-Волинський. Моя - жовта (tertiary)

В Меркааторі у списку доріг виділяеш свою дорогу і тиснеш кнопку Del.

Хм… кнопка Del не працює через список. Тож поки що виділяй дорогу, наближуй на карті до своєї дороги і виділяй її ще раз мишой. Тоді тисни Del.

BTW У тебе Драгоманова не з’єднана з H-22. Для того щоб перевірити, виділяй точку з’єднання доріг. Якщо все зроблено правильно, то усі з’єднані дороги виділяться пунктиром.

Видалив.

Я вкурсі. Там трохи специфічне перехрестя (захід вулиці). Треба ще зробити трек.
Перейшов на JOSM, так як меркаартор дістав постійним падінням.

У мене JOSM падав, коли я малював довгі дороги - я пересів на Меркаартор.

Якщо не складно, спорбуй повторити падіння на останній Debug версії?

http://www.semperpax.com/merkaartor/nightly-builds/windows/

Качати треба

  • merkaartor-qt-debug-4.6.2.msi
  • merkaartor-<саме останнє що є>-debug.msi

У цьому ж порядку встановлювати.

Потім запускай merkaartor.cmd. Коли впаде, надішли gdb.txt і merkaartor.log мені назад.

Там був трек завантажений як лінія без тегів, який накладувався на існуючі вулиці і були точки, які лежали одна на іншій - через це я там поправив трохи.