Ook heb ik een bewaakte en overdekte fietsenstalling aangepast. Het punt van de fietsenstalling is nu samengevoegd met het huisnummer. Echter, hij toont nu het icoontje niet goed meer. Ik heb vast iets verkeerd gedaan. Aan de edits zie je dat ik wel gezocht heb naar hoe het beter moet, maar ik heb geen idee.
Eerst even de verloskundigen voordat m’n pizza koud wordt… healthcare=midwife Midwife. Further information is provided on the proposal page.
Dat kun je in ieder geval toevoegen. https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:healthcare
edit… De fietsenstalling moet je even de tijd geven om te laten renderen… geduld dus.
Wellicht covered=yes weghalen bij de fietsenstalling. Dat is op zich al logisch in een gebouw.
edit: Op de Openfietsmap rendert de fietsenstalling op nr 15 keurig. Even covered=yes verwijderd om te kijken of het daaraan kan liggen. Dan zou de standaardkaart een probleem hebben met renderen met covered=yes als bijbehorende tag.
Denk dat covered is yes wat “doet” in combinatie met een gebouw net als wegen onder een overkapping.
Even afwachten… ben wel nieuwsgierig.
Wel als blauw blokje op de fietskaartlayer. Ik zet covered = yes terug.
edit 3,
Volgens mij zit het 'm in de combinatie “gebouw/ fietsenstalling”… In de buitenlucht op een vlak rendert het wel. Node in de buitenlucht nog niet gecheckt.
Volgens mij had je de info op de adresnode gezet en die staat in het gebouw. Het is een probleem voor de kaartenmaker… niet voor ons. Misschien dat Math1985 meeleest. ?