Кстати говоря, что-то из этого действительно может оказаться правдой. Но вряд ли этот пользователь этим страдал. А так да, действительно как-то я удалял точку, с неймом “гнездо покемонов”. Тогда я совершенно не понял для чего это и не придал особого значения.
Прошлогодняя немецкая ветка https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57174, выросшая из обсуждения блога http://blog.openstreetmap.de/blog/2017/01/achtung-pokemon-alarm/
В кратце теория такова, что игра, хотя и использует для картинки на клиенте гугль карты, но для работы с объектами сервера как-то используют OSM.
Это еще началось с их предыдущей игры Ingress.
Кто-то подметил взаимосвязь, кто-то написал рецепты как заставить программу генерить объекты в нужном месте.
Рецепты может давно уже не работают, но люди всё еще по ним работают
http://gopokemongo.ru/kak-samomu-sdelat-gnezdo-pokemonov.html
https://mic.com/articles/166880/pokemon-go-openstreetmap-hack-osm-updates-seem-to-alter-the-game-but-is-it-cheating
Прошлогодняя немецкая ветка https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57174, выросшая из обсуждения блога http://blog.openstreetmap.de/blog/2017/01/achtung-pokemon-alarm/
В кратце теория такова, что игра, хотя и использует для картинки на клиенте гугль карты, но для работы с объектами сервера как-то используют OSM.
Это еще началось с их предыдущей игры Ingress.Кто-то подметил взаимосвязь, кто-то написал рецепты, как заставить программу генерить объекты в нужном месте.
Рецепты может давно уже не работают, но люди всё еще по ним работают
http://gopokemongo.ru/kak-samomu-sdelat-gnezdo-pokemonov.html
спасибо!
Прошлогодняя немецкая ветка https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57174, выросшая из обсуждения блога http://blog.openstreetmap.de/blog/2017/01/achtung-pokemon-alarm/
В кратце теория такова, что игра, хотя и использует для картинки на клиенте гугль карты, но для работы с объектами сервера как-то используют OSM.
Это еще началось с их предыдущей игры Ingress.Кто-то подметил взаимосвязь, кто-то написал рецепты как заставить программу генерить объекты в нужном месте.
Рецепты может давно уже не работают, но люди всё еще по ним работают
http://gopokemongo.ru/kak-samomu-sdelat-gnezdo-pokemonov.html
https://mic.com/articles/166880/pokemon-go-openstreetmap-hack-osm-updates-seem-to-alter-the-game-but-is-it-cheating
Едрить-колотить. Вот это трешнина. Спасибо, что ввел в курс дела. Я, пожалуй, под стол перемещусь и буду там угорать.
Днепр - разбирайтесь. Я к вам не лезу. https://www.openstreetmap.org/user/%D0%9C%D1%83%D0%B6%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9
Зацепило глаз “дорожка к дому”.
ПС: Ну и точки адреса топчик Да и домики тоже поплыли куда-то.
У меня складывается впечатления, что персонаж подшофе. Не могу иначе описать, почему пакеты правок называются так и почему все такое кривое. А, ну и тогда обретает смысл “дорога к дому”
Допоможіть розібратися. Якісь незрозумілі правки робить юзер Павел Гетманцев масово видаляє рілейшени сіл Миколаївщини натомість створюючи аналогічні. Це вважається вандалізмом?
3629276 Novyi Buh
8745450 Весняне
8745451 Виноградівка
8745452 Виноградівка
8745454 Виноградне
8745453 Виноградне
8745455 Виноградний Сад
8745456 Виноградний Яр
8745457 Висока Гора
8745458 Висунськ
8745459 Висунь
8745460 Вишневе
8745461 Вівсянівка
8745462 Вікторівка
8745463 Вікторівка
8745464 Вікторівка
8745465 Вільна Поляна
8745466 Вільне
8745467 Вільне Запоріжжя
8745468 Вільний Яр
8745469 Водник
8745470 Водокачка
7928159 Водяне
7981057 Водяно-Лорине
8745471 Воєводське
8745472 Вознесенське
7981035 Возсіятське
8747967 Воскресенське
8750058 Гаївське
8750060 Галаганівка
8750059 Галаганівка
8750061 Галицинове
8750062 Гамове
8750064 Ганнівка
8750065 Ганнівка
8750063 Ганнівка
8750066 Генівка
8750067 Глибоке
8750068 Глюгове
8750069 Гойдаї
8750070 Голоскове
8750071 Горожене
8753641 Грушівка
8753642 Гуляйгородок
8753643 Гур’ївка
8755282 Добра Надія
8757217 Журівка
8757218 Забари
8757219 Загальна Користь
8757220 Зайве
8757221 Зайчівське
8757223 Зарічне
8757222 Зарічне
8757224 Засілля
8757225 Захарівка
8757226 Зброшкове
8758864 Калинівка
8758865 Калинівка
8758866 Калинівка
8758862 Калинівка
8758863 Калинівка
8758867 Калуга
8759365 Кам'яна Балка
8759366 Кам'яна Балка
8759364 Кам’яна Балка
8759367 Кам'яне
8759369 Кам'яний Міст
8759368 Кам’яний Міст
8759371 Кам'янка
8759370 Кам’янка
8759372 Кам'яно-Костувате
8759373 Кам’янопіль
8759374 Кам’януватка
8759375 Кандибине
8759376 Капітанка
8759377 Капустине
8759378 Каравелове
8759450 Карликівка
8759451 Карлівка
8759452 Каталине
8759453 Катеринівка
8759454 Катеринівка
8759455 Катеринка
8759456 Каширівка
8759457 Кашперо-Миколаївка
8759458 Квітневе
8759459 Києво-Олександрівське
8759567 Київ
8759568 Київське
8759569 Київське
8759570 Кир’яківка
8759571 Киселівка
8759572 Кінецьпіль
8759573 Климівка
8759574 Кобзарці
8759575 Коблеве
5846723 Ковалівка
8759577 Козирка
8762506 Костянтинівка
8763559 Красноярка
8763560 Кременівка
8763561 Крива Балка
8763562 Крива Пустош
8763563 Криве Озеро
8763564 Криве Озеро Друге
8763565 Криворіжжя
8763566 Криворучка
8763567 Кримка
8763568 Кринички
8763569 Кротівка
8763570 Крутоярка
8763571 Кубряки
8763572 Кудрявське
8763573 Кузнецове
8763575 Кумарі
8763574 Кумарі
8763576 Купріянівка
8763577 Куріпчине
8763578 Курячі Лози
8763579 Кутузівка
8763580 Куцуруб
8765680 Лагодівка
8765681 Лазарівка
8765682 Лепетиха
8765684 Лимани
8765683 Лимани
8765685 Лиманне
8765686 Лиманське
8765687 Лиманці
8765843 Лозуватка
8765844 Лоцкине
8765845 Лоцкине
8765846 Луб’янка
8765847 Лугове
8765850 Луканівка
8765851 Лукашівка
8765848 Лук'янівка
8765849 Лук’янівка
8765852 Лупареве
8765853 Луч
8765854 Львів
8765855 Любарка
8765856 Любимівка
8765857 Любине
8765858 Люблине
8765859 Любоіванівка
8765861 Любомирівка
8765860 Любомирівка
8765862 Любомирівка
8765863 Людмилівка
8767020 Мішково-Погорілове
8769128 Надбузьке
8769129 Надеждівка
8769130 Неудачне
8769131 Нечаяне
8769132 Нова Висунь
8769135 Нове
8769134 Нове
8769136 Нове
8769137 Нове Життя
8769138 Новий Городок
8769139 Новий Ставок
8769140 Новий Степ
8769141 Новий Шлях
8769682 Новоандріївка
8769683 Новоандріївка
8769684 Новоантонівка
8769685 Новобілоусівка
8769686 Новобірзулівка
8769687 Новоблакитне
8769688 Новобогданівка
8769692 Нововасилівка
8769689 Нововасилівка
8769690 Нововасилівка
8769691 Нововасилівка
8029539 Нововасилівка
8769694 Нововолодимирівка
8769693 Нововолодимирівка
8030620 Нововолодимирівка
8769695 Нововоскресенка
8769696 Новогеоргіївка
8769697 Новогорожене
8769698 Новогригорівка
8769699 Новогригорівка
8769700 Новогригорівка
8769701 Новогригорівка
8769702 Новогригорівка
8769703 Новогригорівка
8769704 Новогригорівка
Загалом - 88 НП. Написав йому. Відповідь - див пост #157
То москаль якийто, з якогось перепугу заліз в Миколаївщину. Каже шо нема в Україні AL=9. Видно якісь російські кодекси читав і не найшов там. Треба ревертать.
Давайте, раз вже питання піднялось, пропишем адмінлевели для кордонів?
У нас є:
- Кордони Держави
- Кордони областей та АР
- Кордони районів-
- Кордони територіальних громад-
- Кордони сіл
- Селищ
- Міст
- Кордони сільських рад
- Селищних рад
- Міських рад
- Райони міст
- Міст обласного підпорядкування
Які пропозиції?
По ієрархії я бачу так:
- Області та АР, можливо міста державного підпорядкування
- Райони області, міста обласного підпорядкування
- Територіальні громади, міські ради
- Селищні, сільські ради, міста
- Селища, села, райони міст
це не АЛ, а просто раздватри.
Павел Гетманцев відповів мені в ПМ таке:
[https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:boundary%3Dadministrative] У пропозиції по Україні адміністративні кордони передбачено лише до рівня об’єднаних територіальних громад (admin_level=8), які охоплюють декілька населених пунктів і ніяк не можуть співпадати с житловою територією адміністративного центру громади. В інших країнах житлову територію НП позначати адміністративними кордонами не прийнято.
…ну то познач не адмін левелами. Можна зробити межу landuse=residential окремо, але те що вона має бути - це без сумніву.
Автор валідатора (https://wambachers-osm.website/index.php/10-osm-reports/1374-countries-compare-2018-10-06) кордонів *Walter *пише:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=63993
I think, Ukraine is loosing a lot on meaningfull informations.
Може хтось англомовний дасть йому відповідь? (див. про Павел Гетманцев вище)
Хто не знає, його валідатор - унікальна штука. Аналізує добові діфи в базі ОСМ і видає (Видалені / Змінені >10% / Додані) кордони в список
https://wambachers-osm.website/index.php/10-osm-reports/1374-countries-compare-2018-10-19
del
Вандалізм під дією наркотиків http://resultmaps.neis-one.org/osm-suspicious?uid=8959925#16/50.4475/30.4843
Здивував мене юзер Myazyk (якщо чесно, не сподівався від нього)
своїми вулицями у Львові:
Ректальна вулиця (156024665, v3)
Ерогенна вулиця (156024666, v2)
https://www.openstreetmap.org/changeset/65965946#map=17/49.78415/24.04703
Мабуть весело провів новий рік.
… ага. Мапив “під впливом”
УгомонІть бо він з російським Pripyat в Україні дістав
Нав’язцує використання на територіі України фейкового проросійського перекладу Pripyat замість Prypiat та видаляє підтверджені переклади
У минулих дискусіях я прпонував йому звернутися до DWG для посередництва .
https://www.openstreetmap.org/changeset/67743619
Prypeć жеж
Запрошую спільноту до дискусіі
https://www.openstreetmap.org/changeset/69507739
https://www.openstreetmap.org/changeset/69515410
https://www.openstreetmap.org/changeset/69532727#map=11/50.7636/29.0685
https://www.openstreetmap.org/changeset/69532046#map=18/50.74590/28.80709
https://www.openstreetmap.org/changeset/69514688
https://www.openstreetmap.org/changeset/69514917
Конкретно які точки і лінії були видалені? На прикладах!
Я з’єднував абсолютно однакові лінії в одну. Я з’єднував, або видяляв точки які мали до 50см дистанції одна від одної.
Це суто твої дурні правки коли ти брав здорову лінію і кропав її на 100500 малих які абсолютно ідентичні одна одній. Я тобі про це кажу вже три роки, ти ніяк не реагуєш. Взагалі, будь яка людина тут знає, що спілкування з тобою не те що складне, воно майже неможливе, в народі є й приказка про це “як горохом об стінку”.
Ти взагалі не розуміє природи моїх правок і просто їх без заглиблення ревертаєш. На початку я намагався тоді пояснити, але після того як ти заладив як папуга “Вандалізм!!!1111одинодинодин” взагалі не заглиблюючись в суть питання - я почав просто ревертати твої реверти. Причому це не нова твоя тактика, ти точно так не відповідав на питання і мав проблеми з спілкуванням і особливо з пунктуацією - ще за часів коли ти мапив не ботом, а своїм основним аккаунтом як Бондар Богдан.
Ну й апофеоз цього всього, коли ти ревертаєш моє покращення профілю доріг…