транспортні дані GTFS, дані в режимі реального часу

привіт! мене звати Надія. я займаюсь відкритими даними з 2015 року. активісти пролобіювали зміни до Постанови 835 (положення про оприлюднення відкритих даних) включили транспортні дані.

ми з колегами започаткували ініціативу OpenUp і плануємо в законний спосіб стимулювати викладати дані. в тому числі міста викладати транспортні дані.

4 жовтня 2018 року хочемо організувати зустріч щодо транспортних даних. ось накидала концепт. чи буде ком’юніті оупенстрітмепс долучитись до заходу? може у вас є теж ідеї чи бажання долучитись до нашого руху? про нього тут https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214793771770663&set=a.2257700274783&type=3&theater

Тема: Транспортні дані: GTFS і реальний час

Дата: 4 жовтня 2018 року 18:00, 18:30 - до 20:00

Місце: tbc

Учасники:
Іван Шерстюк, Ізівей
Юрій Назаров, директор департаменту ІКТ КМДА
Київпастранс ()
Сітіскейл (Саша)
1991 (Женя, Денис?)
Оупенстрітмеп

План заходу:
Вступне слово (про ініціативу, про постанову і тему зустрічі). Надія Бабинська
Про транспортні дані, стандарти, режим реального часу. Іван Шерстюк
Транспортні дані Києва: АРІ, економіка. Юрій Назаров, представник Київпастрансу
Кому потрібні транспортні дані
Що робити, щоб дотримувались стандартів і були дані в режимі реального часу

Транспортні дані — одні з найцінніших даних, які є в містах. На основі цих даних в Лондоні місто заробляє щороку 130 млн. фунтів. Постановою №835 з січня 2018 року передбачено оприлюднення транспортних даних органами місцевого самоврядування в режимі реального часу. Хто виконує вимогу постанови? В чому проблема? Чому це важливо і чому важливо дотримання стандартів для оприлюднення транспортних даних? Що робити, якщо в місті відсутня GPS навігація? Які дані потрібні користувачам? Чи є спільнота користувачів транспортних даних в Україні?

Про це все ми спробуємо поспілкуватись під час дискусії “Транспортні дані GTFS і реальний часі”, організованою спільнотою OpenUp.

https://www.facebook.com/events/504733389932114/ - подія в ФБ

Не в обиду говоря, есть старый мем, который максимально описывает эту ситуацию. “Тут немножко текст по дебильному написан”. Ничерташеньки не понятно. В Фейсбуке такая же беда. Я не сомневаюсь в Вашей компетенции, ни капли. Но вызывает очень сильные подозрения, что вся эта акция - дело ради дела. Ну и конечно же, лично для меня, самая ключевая фраза “залучення донорів, НГО, аналітичні центри тощо”. Вот это прямо в глаза мне бросается. Что же касательно того, что же вы хотите конкретно сделать - вообще не понятно. А вот что хотите народу прилечь и спонсоров - это заметно не вооруженным глазом.

Лично мои мысли:

  1. ОСМ и так открытые данные. И участникам нравится то, что они делают.
  2. Есть очень много корпоративных данных, которые никто ни под каким предлогом не даст. От этого на прямую может зависеть заработок или функционирование предприятий. И все это может подпадать под коммерческую тайну. Так же есть стратегические объекты, разглашение даже просто местоположения которых может повлечь за собой уголовную ответственность.

Убедительная просьба подробнее рассказать о Вашем проекте и каких целей вы хотите добиться в итоге.

Вот давайте простой пример.
Я работаю на коммунальном предприятии водоснабжения города. Даже не к примеру - я реально тут работаю. У предприятия и лично у меня в руках есть информация о всей системе водоснабжения и канализации города. И, судя по Вашей логике, мы должны все эти данные “открыть” в публичный доступ. Так? А если мы этого не сделаем, ты вы будете судится с предприятием. Отличный план.

А жахни ракета, даже маленькая, в станцию водоочистки, и весь город без воды остается на месяцы, пока её восстановят. Или запусти ты около водозабора сибирскую язву, и весь город вымер к едрени-фени.
Как тогда быть?

ID`s, ну ти порівняв канєшн…
Я сам мало уявляю про які дані йде мова, але з інфи шо буде Іван Шерстюк який сворив eway і якому ВЖЕ зливають GPS дані Комунальні МТ - то це вже показник серйозності, і в Києві наврядче хтось знатиме більше про проблему відкритих транспортних даних ніж він, бо він з ними реально працює.

Плюс до того всього понаписувані всякі “присосалки” до eway які беруть статистику по бортовим які працювали на маршрутах і інші задротсько-транспортні штучки http://kstat.pp.ua/ Навіть в такому простому виді і такі прості дані - користуються попитом.
А так КПТ саме муситиме викладать, пробіги, періодичність ТО, обсяг пасажирів, кількість виконаних рейсів, випуск ітд. З одної сторони може здатись що це “задротська хрень”, але в деяких випадках ці дані можуть щось зробити гарне.

Вот теперь хоть какая-то ясность внесена. Я рассуждал от своего понимания текста. А я его практически не понял. :smiley:

Тема, конечно, интересная. Но, лично на мой вкус, все равно очень спорная. Хотя, в Кривом Рогу уже нечто подобное есть. С мобильного приложения и по GPS можно посмотреть, где маруха едет и с того же приложения отправлять и подписывать петиции, которые реально будут рассматривать в гор. совете.