Goedemiddag allen,
Heeft iemand tijd om deze wijk in Lisse opnieuw te importeren? De wijk stond verschoven in BAG, maar is inmiddels gecorrigeerd.
Alvast bedankt!
Goedemiddag allen,
Heeft iemand tijd om deze wijk in Lisse opnieuw te importeren? De wijk stond verschoven in BAG, maar is inmiddels gecorrigeerd.
Alvast bedankt!
Staan erin
Staan erin
Ik heb een en ander opnieuw geïmporteerd.
Graag import van het gemeenschapshuis in Rozendaal. Dit is door een startende mapper zelf ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/changeset/62687659#map=19/52.00763/5.96645
edit
Graag ook BAG update van de verbouwde kerk hier aan de Kerklaan 15 in Rozendaal
https://www.openstreetmap.org/changeset/62688372
Ook dit is door mapper al zelf ingetekend
BVD
De huisnummers aan de Grote Marktstraat kloppen niet meer, wellicht door de bouw van winkels op de begane grond van het relatief nieuw kantoorpand. Zie https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07604&mlon=4.31112#map=19/52.07604/4.31112
Ik wilde de nieuwe Bever winkel aangeven op de kaart, het heeft huisnummer 39. Op die plek (zie marker) staat echter nummer 45. Even verderop zie je ook weer huisnummer 45b (de volgorde is vreemd: 45 - 41 - 45b - 51). Hier en daar aanpassen met een update van BAG zal wellicht helpen, hoop ik?
Alvast dank!
Dank voor de import, Dick.
In Leeuwarden zijn drie terugmeldingen in hetzelfde huizenblok op de BAG doorgevoerd. Kan iemand ze importeren?
Wirdumerdijk 7: 0080100000338367
Wirdumerdijk 11: 0080100000362935
Adresloos pand: 0080100000337401
Adresloos pand: 0080100000337402
Wirdumerdijk 21: 0080100000338364
Geen idee waarom adres Weaze 24 nou bij Wirdumerdijk 21 staat. Dat zal BAG-technisch wel kloppen, maar die hoort eigenlijk bij het adresloze pand 0080100000337402.
AUB import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.49708&mlon=5.31112#map=18/51.49708/5.31112
Slingerbos 39 A Oirschot
En ook deze graag:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57752&mlon=4.88837#map=18/51.57752/4.88837&layers=N
Blokske 22 Molenschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55944&mlon=4.84085#map=19/51.55944/4.84085&layers=N
Eikbergse Veld 27 Bavel
Bedankt!
Bijgewerkt.
Ik heb een poging gedaan, kijk maar of dit je wens is. Een adresnode Weaze 24 komt bij downloaden niet mee.
Staan erin
Een BAG update helpt in dit geval niet. De adresnodes zijn allemaal aanwezig, maar liggen deels op elkaar. En ook na een update blijft dat zo.
In zulke gevallen kun je zelf de adresnodes naar de gewenste plek slepen en ordenen
Duidelijk. Ik zal ter plekke een situatieschets maken en de adresnodes aanpassen, waarschijnlijk volgende week. Bedankt!
De bouw is begonnen, pls import deze set nieuwe woningen in Zaltbommel:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.80824&mlon=5.24988#map=17/51.80824/5.24988
Bedankt!
JeroenK88:Op deze 2 bedrijven terreinen in Oostzaan ontbreken nog een paar panden;
https://www.openstreetmap.org/edit#map=17/52.42710/4.87946
en
Diverse verbeteringen aangebracht.
Top. Missen er allen bij het Skoon nog wat panden; https://www.openstreetmap.org/note/1377104#map=17/52.43153/4.87363&layers=N
Gebouw is van vorm veranderd door grote verbouwing:
https://www.openstreetmap.org/way/271334191 (Molenstraat 42 en 42A, Zevenaar)
De bouw is begonnen, pls import deze set nieuwe woningen in Zaltbommel:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.80824&mlon=5.24988#map=17/51.80824/5.24988
Bedankt!
Staan erin