А что делать с такими объектами? https://www.openstreetmap.org/node/5284311697
Предприимчивые риэлторы нарисовали ресторан на 200 мест, а в реале там только кривой забор и лес, а стройка еще и не начиналась и не факт что скоро начнется
Просто удалять?
Гуляючи по району і виправляючи застарілі пішохідні переходи, помітив, що дехто розмітив перетин виїздів з дворів з тротуаром(highway=footway і highway=service) як crossing=unmarked (https://overpass-turbo.eu/s/AE0). Чи це правильно так робити і чи потрібно так робити?
Так, такий спосіб теґування місць де можливий перетин проїжджої частини пішоходами, але відсутня розмітка, відповідає вимогам ПДР та правилам теґування https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:crossing
В мене теж є певні сумніви (хоча обмежувачі паркування і велостійки інколи поєднують)
Але ця ж компанія встановлює подібні стійки в різних частинах міста, наприклад:
під магазином:
в сквері встановили 7 стійок, тепер вже зі значком велосипеда:
Гм. Судя по вики, можно access=destination (означает “здесь можно пройти только если ты пришёл именно сюда, а не транзитом”) https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:access
Но логичнее, наверное, пошаманить с тегами surface и smoothness. Ведь по кладбищу наверняка тропинка корявая, а в обход, наверное, тротуар какой-то ровный есть. Я не местный, не знаю.
Привет! Можно ли так менять название остановок общественного транспорта?
Вулиця Сонячна: “Soniachna Street” на “Sunny Street”
или
Проспект Будівельників: “Budivelnykiv Avenue” на “Builders Avenue”