Я маю проект, в якому потрібно координати перетворювати в код КОАТУУ. Я так розумію, що цей код далеко не всюди проставлений, тому рівень заповненості вкрай малий.
У мене є таблиця з кодом КОАТУУ та проміжком поштових індексів певного населеного пунтку, яку я власноруч підтримую. Виглядає десь так:
8000000000, 01000, 06999.
Тобто я беру координату, отримую з неї поштовий індекс, а з індекса КОАТУУ.
Ще у mapbox є reverse geocoding. Є як безкоштовні так і платні плани. У них також все на базі осм-даних.
Nominatim показує двійку перед індексами Севастополя, бо російська осм-спільнота позмінювала індекси в Криму.
Так, виходить що райони Києва і Севастополя треба змінювати на коди міст.
Перевага кадcтрової карти і atu.minregion.gov.ua в тому що вони дають код КОАТУУ по геометричному входженню в полігон міськради/сільради, а nominatim і mapbox найчастіше даватимуть поштовий індекс найближчого населеного пункту (центу н.п.)
Справді, хороша штука, заповнив нею свою базу, дякую! Єдине, що для багатьох населених пунктів вертає їхні райони. І це не лише Києва чи Севастополя стосується, а й інших міст, тому прийдеться якось конвертувати в КОАТУУ населених пунктів.
Ще можна якось витягнути список всіх КОАТТУ і їхні властивості одним файлом?
Укрпошта реорганізувалася і закрила БД вулиць за поштовими відділеннями (індексами), офіційно, бо БД застаріла через декомунізацію і час… Вулиці (тобто їх старі назви і тодішні номери будинків, відомі Укрпошті тоді) ще знайти на сайті https://postaldb.net/ru/ukraine/.
Подскажите, насколько правильно в postal_code указывать список почтовых индексов ? postal_code: 54000-54490
Согласно немецкой wiki там должен быть номер. Да и сам тег указывает на единственное число. В повседневной жизни мы указываем в случае незнания кода “общий” индекс, например 54000