Staat erop. De straat dient nog wel te worden gecontroleerd.
Staat erop, infra structuur is niet aangebracht en dient op den duur ook ingebracht te worden het betreft Koopvaardersplantsoen
Dank je. Er zijn al panden bewoond, dus ik denk dat er ook toegankelijke straten zijn. Staat op de lijst.
Verzoek update van Koekoekweg 4, Apeldoorn, BAG is correct:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20312/5.96732
Bij voorbaat bedankt.
BAG-verzoek
Nieuwbouw gestart
Bron: website/Facebook aannemer, website Woningbouwvereniging, lokale media
34 nieuwe woningen: Bijlstraat en Bijldwarsstraat te Hippolytushoef
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90486&mlon=4.95825#map=19/52.90486/4.95824
Mijn dank.
Graag import van Blikveld 37, 39 en 42 in Maassluis
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93456/4.23854
Dank
Jaap
Ik zag onderweg dat dit bld nog gemist wordt, aub import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.45027&mlon=5.34345#map=19/51.45027/5.34345&layers=N
Met dank weer
graag een BAG import van een vrijstaande woning met 2 naastliggende bedrijfsgebouwen.
Staan nu als construction in de kaart.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.59040/6.53851&layers=N
hartelijk dank.
Zou iemand dit gebouw kunnen importeren? Dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1499812#map=17/52.23073/5.36875&layers=N
Verzoek update van Koekoekweg 4, Apeldoorn, BAG is correct:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20312/5.96732
Bij voorbaat bedankt.
Staat erin
Graag import van Blikveld 37, 39 en 42 in Maassluis
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93456/4.23854Dank
Jaap
Staat erin
Ik zag onderweg dat dit bld nog gemist wordt, aub import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.45027&mlon=5.34345#map=19/51.45027/5.34345&layers=N
Met dank weer
Staat erin
graag een BAG import van een vrijstaande woning met 2 naastliggende bedrijfsgebouwen.
Staan nu als construction in de kaart.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.59040/6.53851&layers=Nhartelijk dank.
Staat erin
Zou iemand dit gebouw kunnen importeren? Dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1499812#map=17/52.23073/5.36875&layers=N
Staat erin
Nu was ik in Duizel: importeer aub maar dit clustertje huizen, want er staan er al een stel meer ondertussen:
Dan zet ik ze wel op construction cq gereed.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.37204&mlon=5.29774#map=18/51.37204/5.29774
Met dank!
Nu was ik in Duizel: importeer aub maar dit clustertje huizen, want er staan er al een stel meer ondertussen:
Dan zet ik ze wel op construction cq gereed.https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.37204&mlon=5.29774#map=18/51.37204/5.29774
Met dank!
Staan er op.
graag een import van een schoolgebouw aan de Gouden Regenstraat 21 in Lutten.
Staat nu als construction in de kaart.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.61098/6.57651
Hartelijk dank.
Adressen met straatnaam ‘Hooispoor’ zijn in Abcoude veranderd in Korenerf. Een bewoner had hierom verzocht, en gezien de BAG is dit kennelijk gelukt.
Wat het bezwaar tegen Hooispoor was weet ik niet.
Dus: graag herimport.
graag een import van een schoolgebouw aan de Gouden Regenstraat 21 in Lutten.
Staat nu als construction in de kaart.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.61098/6.57651
Hartelijk dank.
De construction tag had je er ook zelf zonder BAG-import kunnen afhalen; ik heb het voor je gedaan.
Ook een BAG gebouwtje ten ZW van het schoolgebouw geïmporteerd.