Na even zoeken waar de Genzonweg was, woningen kunnen importeren.
Tip, om het iets makkelijker te maken is het fijn als je ingezoomd een link plaatst van de bewuste positie.
staat erop.
Verzoek Pastoor Spieringsstraat Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.65923/5.61407
Staat er volgens mij niet juist op.
Bedankt
Vandaag in Kijkduin geweest en ik zie een grote construction gaande:
AUB deze nieuwe appartementen importeren, 2 of 3 (?) grote bld:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06937&mlon=4.22146#map=18/52.06937/4.22146
Met dank!
Ook deze woningen graag, ze meeste zijn zelfs al af en bewoond:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.03764&mlon=4.19079#map=17/52.03764/4.19079
Construction:
Santhorsthof 28, 58 Monster
Gereed:
Santhorsthof 26, 30, 32, 62, 64 Monster
Met dank!
Het voelt nu een beetje als zoek de 10 verschillen. Kun je iets specifieker zijn wat er niet zou kloppen?
Ik kan wel een gedachte vormen:
De dekparkeerplaats is volgens jou geen gebouw?
Kan het zijn dat hieronder wel een gebouw is, wellicht een parkeergarage?
Het zou maar zo kunnen, lokale kennis heb ik hier niet.
Toch wil ik je vragen om iets verder uitleg te geven.
Het BAG gebouw is in de gemeente met deze contouren bekend, je kunt overwegen om een terugmelding naar de gemeente te maken.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=4%20Brabantplein%20Uden&resultOffset=0&objectId=0856100000342680&geometry.x=170728.94328125&geometry.y=407845.28315625&zoomlevel=7&detailsObjectId=
Het lijkt erop dat de BGT wel de juiste contouren heeft, het is dan noodzakelijk om BAG terugmelding te doen.
https://www.verbeterdekaart.nl/#?geometry.x=170705.17&geometry.y=407834.9975&zoomlevel=14
Onder het Brabantplein en de gebouwen ligt een parkeergarage, deze heb ik reeds aangebracht en de toegang tot de parkeergarage op de weg geplaatst.
Het ging mij er om dat de contouren van het gebouw in de BAG niet hetzelfde waren als van de BGT.
De BGT is dus wel juist ingetekend, maar de BAG niet, vandaar mijn verzoek.
Dan lijkt mij een terugmelding de juiste oplossing.
bedankt voor de hulp.
Er zal hier op detailniveau goed gegeken moeten worden om de situatie op de juiste manier in kaart te krijgen.
Ik heb een note geplaatst.
Staan erop.
AUB import, bouw van nieuwe woningen is begonnen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.51777&mlon=5.27371#map=19/51.51777/5.27371
Spoordonkseweg 85 B - H Oirschot
Oude School 1 - 7 Oirschot
Met dank!
Verzoek import Koopvaardersplantsoen 3-87, Amsterdam Noord
Lokatie: https://osm.org/go/0E5qvdzUg-?m=
Staat erop. De straat dient nog wel te worden gecontroleerd.
Staat erop, infra structuur is niet aangebracht en dient op den duur ook ingebracht te worden het betreft Koopvaardersplantsoen
Dank je. Er zijn al panden bewoond, dus ik denk dat er ook toegankelijke straten zijn. Staat op de lijst.
Verzoek update van Koekoekweg 4, Apeldoorn, BAG is correct:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20312/5.96732
Bij voorbaat bedankt.
BAG-verzoek
Nieuwbouw gestart
Bron: website/Facebook aannemer, website Woningbouwvereniging, lokale media
34 nieuwe woningen: Bijlstraat en Bijldwarsstraat te Hippolytushoef
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90486&mlon=4.95825#map=19/52.90486/4.95824
Mijn dank.
Graag import van Blikveld 37, 39 en 42 in Maassluis
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93456/4.23854
Dank
Jaap
Ik zag onderweg dat dit bld nog gemist wordt, aub import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.45027&mlon=5.34345#map=19/51.45027/5.34345&layers=N
Met dank weer
graag een BAG import van een vrijstaande woning met 2 naastliggende bedrijfsgebouwen.
Staan nu als construction in de kaart.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.59040/6.53851&layers=N
hartelijk dank.
Zou iemand dit gebouw kunnen importeren? Dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1499812#map=17/52.23073/5.36875&layers=N