Geïmporteerd
Geïmporteerd, lijkt een parkeergarage onder te zitten, wat ik vermoed als parkeergarage op layer=-1 gezet
Deze graag importeren:
De Kraan 130 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59195&mlon=5.13093#map=18/51.59195/5.13093
Met dank!
Geïmporteerd
BAG-verzoeken
Nieuwbouw gestart/bedrijfspand
De Veken 308 Opmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71017&mlon=4.95178#map=17/52.71017/4.95178&layers=N
Nieuwbouw gestart
Prins Clauslaan 21 t/m 23 Julianadorp
Prins Constantijnstraat 14/16 en 5 t/m 27 Julianadorp
Koningin Máximalaan 12/14/42/44/59/61/109 Julianadorp
Koningsbrink 7/15/17 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89580&mlon=4.76055#map=18/52.89580/4.76055
Dank u.
AUB deze flinke importeren:
Hamerbijl Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65065&mlon=4.83135#map=18/51.65065/4.83135
Bedankt!
Edit1: import pls:
Vrachelsestraat 45 B Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65261&mlon=4.82647#map=19/51.65261/4.82647
Edit2: ook deze graag:
Amfora 10 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65096&mlon=4.82446#map=18/51.65096/4.82446
Edit3: ed dit rijtje ook graag:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65048&mlon=4.82455#map=18/51.65048/4.82455
Edit4: ik denk dat het deze is waar ik nu constructie zie:
Gebint 147 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64804&mlon=4.82074#map=18/51.64804/4.82074
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Zou iemand me kunnen helpen met BAG-imports op de volgende locaties? Bij voorbaat dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1447995
https://www.openstreetmap.org/note/1448272
https://www.openstreetmap.org/note/1448231
Dank voor de import, Gertjan.
Nieuw verzoek voor Haren:
Dit staat niet in de BAG, op de luchtfoto is een dak te zien, maar niks in BAG
Deze was al door Robin geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Dank weer, Dick.
Merkte dat ik nog een blokje vergeten was om te vragen:
- Honderdspint 17 t/m 23 te Haren
De kassen / gebouwen achter Vreeburchlaan 3 en 9 in De Lier zijn een stuk kleiner geworden vanwege de aanleg van de Oostelijke Randweg. Kunnen deze opnieuw geïmporteerd worden?
Staan erin
Staan erin
Bedankt!
Hallo,
Vraagje betreffende de BAG panden in Aalsmeer project Polderzoom fase 1,
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.26780/4.75748
Deze zijn gereed, alleen weet ik niet zo goed hoe ik die panden van construction moet halen.
Daar is ook vast een makkelijk manier voor dan ze een voor een aan te klikken en het dan te wijzigen.
Zou iemand daar naar willen kijken ? De rest hou ik in de gaten.
Bij voorbaat dank
Graag officiële import van Wickenburg 4 te Oegstgeest. De rest van de woningen ligt er ook allemaal nog naast… misschien nog niet ingemeten?
Een startende mapper heeft de woning al zelf ingetekend, maar nog niet gereageerd.
https://www.openstreetmap.org/changeset/60617087#map=19/52.17242/4.44962
BVD
edit2: En in dit stuk is het ook al volgebouwd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.17490/4.45202
Er lopen nog allerlei wegen op construction met zelfs een fietsroute door het gebied (en het water). Werk aan de winkel voor de plaatselijke mappers.