Ясно. Мене насторожили гора червоних ліній. А придивившись до мапи я не побачив під низом даних, допоки не завантажив ту ділянку в Мапніку. Все ок тоді.
Спросил. Было всё плохо, поэтому удалил. По возможности всё поправит. Но продолжает удалять дальше. Уже испортил значительную часть полей Донецкой области. Всё белое - https://www.openstreetmap.org/#map=13/47.4441/37.4390 Что делать? Он же всё портит! Всё откатить я не осилю.
Добавлено позже: написал в DWG, посмотрим.
Я би сказав, що то не навмисне пошкодження даних https://osmcha.mapbox.com/changesets/61890393/
більше через необізнанність. Вулицю, Так, треба повертати до первісного стану, а от точку нотаріальної контори треба посунути на будинок №16 і можна залишити name=Приватний нотаріус
https://www.openstreetmap.org/user/sayso Користувач лютує в Олександрії. Видаляє нові назви вулиць, міняє в полі name на російські. Відкотив до попередньої версії
Там на сайті openstreetmap з’явилась можливість подавати скарги на користувачів (раніше, здається, не було), відписав. А хто такий DWG і як з ним зконтактувати?