Ha Dick,
Dan was je er vlug bij.
Alleen gisteravond had ik de route rcn 44-45 nog niet verlegd, wel het pad open gezet.
Hoe of rwn 63-72 loopt weet ik niet daar staan geen verwijzingen.
Ik denk dat rwn het beste kan lopen over de nieuwe op/afrit en dan door Mannee.
Hoe maak ik ook alweer een kaartje voor de verwijzing hier?
Dick,
Ik heb de rcn 44-45 in Goes weer omgelegd.
Het fietspad is weer open, de route bordjes staan er nog niet.
Mogelijk is de sortering weer door elkaar
mvg Jan Remijn
Er ligt een nieuw fietspad langs de Ringweg-Oost in Steenbergen, ongeveer 3,5 km. Ook is er een nieuwe fietsbrug bij de Kastanjelaan.
Helaas woon ik niet in de buurt om te surveyen en te mappen. Iemand anders wel?
Omdat ik nog steeds niet overweg kan met relaties, graag assistentie. https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.61231/4.85822
Hier is een stukje nieuw fietspad gekomen langs de Hoevestraat. Het stukje naar het oosten naar de Hoevestraat bestaat niet meer (ca 10 meter), maar ik heb het laten staan vanwege de relaties Die lopen nu langs het fietspad naar het noorden i.p.v. langs de Hoevestraat. Wie wil helpen? zo vast bedankt
Paar opmerkingen:
geen access=no op een fietspad. Doordat een fietspad met highway=cycleway wordt getagd, wordt automatisch de toegankelijkheid geregeld voor motorvoertuigen
ook geen bicycle=designated, dat zit automatisch in highway=cycleway
Ik heb deze tags verwijderd.
Dit is geen nieuwe route maar is verlegd. Mogelijk om te voorkomen om een drukke weg over te steken (Bredase weg) Vroeger ging je van 34 via 90 naar 91, nu rechtstreeks. zie Fietsroute_34_91.gpx
Wat betreft Barrières, hier staat vaak als barrière lift gate maar het geen slagboom, maar een afsluitboom, een boom die dwars op het pad staat op ca 1 meter boven de grond. hoe noem je die?
Op knooppuntnet.nl heb ik een paar wandelroutes gevonden die niet compleet waren. Een paadje stond zelfs niet in OSM. voor dat je bij de grote weg komt moet je eerst (weliswaar droge) sloot.
Betreft 64 via 9, 63 naar 62 zie Wandelroute_64_09_63_62.gpx
63 naar 46 (via fietspad langs A27) en 11 naar 51
Verder staat knooppunt 60 verkeerd https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.60860/4.83991&layers=N
Ik zit nog even na te denken maar soms ligt er letterlijk een boomstam op de weg. Dat is toch weer wat anders dan wanneer een hek open kan gaan. Misschien toch een gate?
Ja ik denk dat gate het beste is. Op Wikipeda is het een hek, maar je kan er wel onder door. Je hebt een speciale sleutel nodig om te openen, dan draai je de boom in de richting van het pad. Als je er door bent draai je hem weer terug als versperring. Lijkt het meest op een gate.
Omdat je het over draaien heb, scharnierende werking, naar 1 kant.
Wanneer een sleutel nodig is, er zit een slot op, is het access=no, je mag er niet onderdoor kruipen.
Moet inderdaad Swing_gate zijn. Plaatje op de Wiki over het hoofd gezien, heel ander gezicht als de werkelijkheid, veel primitiever, maar de werking is dezelfde.