Це компілятор mkgmap і карта генерується в формат для навігаторів Garmin.
Лугинський і білокоровицький лісгоспи, слой pic layer - http://ukrainetopomap.com.ua/lug+biloc.zip
Хоча, на перший погляд, DigitalGlobe Premium доволі якісний, по крайній мірі судячи по strava.
А як ви отримали доступ до DigitalGlobe Premium? Він же на платній основі.
А як ви отримали доступ до DigitalGlobe Premium? Він же на платній основі.
Його можна активувати в налаштуваннях JOSM
https://josm.openstreetmap.de/wiki/Uk%3AHelp/Preferences/Imagery
Безкоштовний для OSM
А що, Apple використовує марпік OSM в своїх картах? Надто вже ідентичні будівлі, які я наносив в певних населених пунктах. І також ідентичні назви вулиць з тими що я наносив, правильні, бо мешкаю там, тому й знаю правильні назви, на відміну від усіх інших сервісів, де є помилки в назвах.
А що, Apple використовує марпік OSM в своїх картах?
Так, використовує, але не Мапнік-стиль, а дані OSM. Див докладний перелік джерел, серед яких також є OSM - https://gspe21-ssl.ls.apple.com/html/attribution-94.html
І ще одне підтвердження, що Apple зацікавлений в OSM - https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=60680
На форуме создали подфорум для Грузии: https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=101
Если есть какие-то вопросы или предложения по Грузии, то пишите туда, чтоб другим потом можно было легче найти это. В этом же форуме предлагается обсуждать Абхазию и Южную Осетию, темы по ним перенесены из General chat.
Пока что обсуждение там идёт на английском и, в основном, не местными.
Ну чудово. Тепер маємо MapBox, Bing, і два DigitalGlobe. І у всіх різна орторектифікація, у межах 2-3 метрів. Робиш будинок по одному - на другому криво. І чому тепер вірити?
Хоча, на перший погляд, DigitalGlobe Premium доволі якісний, по крайній мірі судячи по strava.Ха. Тільки дійшов до висновку, що в деяких місцях Бінг має кращу орторектифікацію (хоча в деяких місцях і гіршу), як вони замінили знімки на ті самі що і у DG Premium. Тепер, замість простого переключення на Бінг доведеться сувати знімки.
вірити трекам!
algot:Ну раньше я мапил как
abandoned=yes building=yes
А недавно узнал, как правильно:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:abandonedДумаю, що abandoned=yes + building=yes і є правильним тегуванням.
Від того, що будинок залишили і не використовують він не перестає бути будинком.
Те що написано в Key:abandoned більше стосується POI, а не будівель. Логічно, що покинутий магазин вже не є магазином(не виконує функції магазину).
Ось тут навпаки написано “Retain building=yes for recently abandoned buildings: it’s still meaningful for them to be rendered by software which knows about buildings, but nothing about abandoned=yes.”
Враховуючи, що у згаданого будинку не відібрали адресу то він тим більше building=*.// Аналогічно покинуте місто Прип’ять не перестало бути містом після того як його покинули.
+1
…а ще є теґ building=ruins, якщо це руїни будівлі
Доброго дня!
Віднедавна, Автономна Республіка Крим відображається некоректно, як іноземна територія, Хоча згідно до міжнародного законодавства - це територія України.
Це буде виправлено?
Доброго дня!
Віднедавна, Автономна Республіка Крим відображається некоректно, як іноземна територія, Хоча згідно до міжнародного законодавства - це територія України.
Це буде виправлено?
Українська спільнота OSM працює над цим залучаючи всі можливі доводи та факти.
Це сталось не через помилку, наразі таке політичне рішення керуючої групи людей в OSM, які явно пустилися берега.
не хочу щоб, наприклад, OSMAND мені показував туди шлях.
То не прокладайте туди маршрутів, і не буде показувати.
Прога “Guru Maps Pro” для андроида временно бесплатна, может кому надо.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bodunov.GalileoPro
И тут этот спам
Какой же спам? Я сам пользуюсь этой прогой. Наоборот, думал помочь.
А! Вот оно что.
А то стиль сообщения похож на простую рекламу.
Пошёл какчать.
Галилео как-то ставил. Посмотрим что изменилось
Ну и что оно для скачивания Крыма предлагает?
Уявляєте, я знайшов усі адреси Украіни!
Нажаль, інформація не точна та адреси не мають координат
А що робити із цим: https://www.openstreetmap.org/way/567035173, та https://www.openstreetmap.org/way/567035216? Тому, що застереження не видаляти трохи сумнівне. Теги теж.
Як на мене можна вилучити, тим більш місяць тому лінію розмежування було оновлено - https://www.facebook.com/groups/scgisukraine/permalink/2229913727246943/
Усім привіт!
Таке запитання: про що можна писати новачкам?
На даний момент я відправляю таке повідомлення:
Доброго дня, Username!
Вітаємо в OpenStreeMap!
Рекомендую Вам, перед активною роботою із цим сервісом, ознайомитися з:
- Інформація про проект;
- Найпоширеніші об’єкти та їх позначення;
- Часті запитання;
- Форум, де можна запитати про усе, що цікавить - тут Вам зможуть пояснити щось незрозуміле, щось підказати та можна просто поспілкуватися;
- Керівництво для початківців;
- Домашня сторінка української спільноти;
Сподіваємось на порозуміння та дотримання правил OpenStreeMap.
Цікавого та приємного картографування! З повагою, Богдан.