Dank je wel. Ik zal e.e.a. finetunen.
BAG-verzoek
Bouw gestart / survey
Crematorium Alkmaar
Meerweg 11 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62867&mlon=4.71098#map=18/52.62867/4.71098
Dank u.
BAG-verzoek
Bouw gestart / survey
Crematorium Alkmaar
Meerweg 11 AlkmaarDank u.
Geïmporteerd en terugmelding doe ik ook wel even…
BAG-verzoek
Nieuwbouw boerderij + bijgebouw / bouw gestart
Hargerweg 10 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73428&mlon=4.67626#map=17/52.73428/4.67626
Dank u.
BAG-verzoek
Nieuwbouw boerderij + bijgebouw / bouw gestart
Hargerweg 10 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73428&mlon=4.67626#map=17/52.73428/4.67626Dank u.
Gedaan, maar ik zit nu wel met hele grote vraagtekens achter de computer:
Voor het pand langs loopt in OSM sinds jaar en dag (AND import) de “Hogenweg”.
De “Hargerweg” loopt in OSM van de “Heereweg” tot aan de “Kemphaanweg” (fietspad) en wordt dan “Hogenweg”. Alle adressen aan de OSM “Hogenweg” hebben volgens de BAG het adres “Hargerweg” 2 (net boven het fietspad) t/m 14 (net voorbij de Groetermolen). Dat suggereert dat de “Hogenweg” eigenlijk “Hargerweg” moet zijn in OSM.
Wat het nog onbegrijpelijker maakt is als ik de NWB laag in PDOK raadpleeg. Daar loopt de “Hargerweg” van “Heereweg” tot aan “Binnenweg” en gaat dan al over in “KLAAS HUIGENSWEG” (copy paste, staat ook met hoofdletters in NWB). Deze loopt dan door naar het noorden waar in OSM de “Hogeweg” een bocht naar het oosten maakt en de “KLAAS HUIGENSWEG” gaat dus verder over de track in OSM. Bij de bocht naar het oosten en verder, is het volgens NWB weer “Hargerweg”.
Iemand bekend in de buurt die meer kan vertellen? Volgens mij moet in OSM “Hogenweg” eigenlijk “Hargerweg” zijn.
Edit: NWB geeft "Hogenweg vanaf Hargerweg 14 tot aan de brug over de “Hondsbossche Vaart”.
BAG-verzoek:
Nieuwbouw industiepand aan De Elzenhof 1 te Geldermalsen.
https://osm.org/go/0EvwLduVE-?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Hier is ook een pand al dak dicht, kan er een import plaatsvinden https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34151/5.01301
Graag importeren:
de Kruik 1 A Oirschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.49680&mlon=5.30938#map=19/51.49680/5.30938
Met dank
Graag importeren
Edit: keesm, je hebt denk ik per ongeluk de weg helemaal recht getrokken in je edit van 6 dagen geleden, zie Achavi. Als je de validator in JOSM draait voordat je gaat uploaden, komen zulke fouten aan het licht… of je moet daarna nog per ongeluk toets L ingedrukt hebben… Repareer ik gelijk ook even door gedeeltelijke revert. Graag controleren
Edit: voor elkaar
Achter Zeedijk huisnummer 14 op het Eiland van Dordrecht wordt een nieuwe woning gebouwd. Graag import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78271/4.73844
BVD
Eggie
Graag import
Gedaan. Ik heb het oude gebouw nog even laten staan, want je zegt ‘achter nr 14’. In BAG staat het ‘voorste’ gebouw op ‘sloopvergunning verleend’. Je kunt zelf de contouren aanpassen, als er nog wat over is van het oude gebouw.
Arjan… bedankt… Zal de sloop volgen van de oude woning.
Nieuw verzoek… Bedrijfspand aan de Mijlweg in Dordrecht… graag import https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80120/4.64859
BVD,
Eggie
Nieuw verzoek… Bedrijfspand aan de Mijlweg in Dordrecht… graag import
Gedaan. Ik heb dit fiets/bromfietspad naar eigen inzicht verplaatst, maar pas gerust aan als je weet hoe het daar nu is.
Bedankt… Ja het is een tijdelijke doorgang en niet echt een straat. Het nieuwe fietspad buitenom is klaar en vanmorgen was men bezig de hekken weg te halen. Zal nog morgen even kijken hoe het precies zit. Die binnendoor verbinding zal wel verdwijnen, want je moet nu gedeeltelijk over de stoep langs de Mijlweg. De BGT omtrekgericht loopt achter.
Edit: keesm, je hebt denk ik per ongeluk de weg helemaal recht getrokken in je edit van 6 dagen geleden,
Daar is inderdaad iets onbewust misgegaan. OFM 16/6 geeft daar een recht stuk weg. Gelukkig door je al weer teruggedraaid :). Zal nog wat finetunen daar.
Graag een import voor het havenkantoor, Havenstraat 302, Huizen.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=145216.48116136&geometry.y=480132.29652679&zoomlevel=7&objectId=0406100000025775&detailsObjectId=0406010000053974
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30890/5.24343
Graag een import voor het havenkantoor, Havenstraat 302, Huizen.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=145216.48116136&geometry.y=480132.29652679&zoomlevel=7&objectId=0406100000025775&detailsObjectId=0406010000053974
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30890/5.24343
Staat er!
Verzoekje voor Reinette huisnummers 11 t/m 18.
BAG-verzoeken
Sloop/nieuwbouw/bouw gestart
Westerstraat 57/57A Oudorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63296&mlon=4.77321#map=19/52.63296/4.77321
Bouw gestart
Bijloort 3/5 en 26 Broek op Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67934&mlon=4.79530#map=18/52.67934/4.79530
Bouw gestart
Ripprantsweijde 18 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66857&mlon=4.80824#map=19/52.66857/4.80824
Dank.
Verzoekje voor Reinette huisnummers 11 t/m 18.
BAG-verzoeken
Done.