Gedaan. De door jou toegevoegde adresnodes (hondencreche en restaurant) heb ik op de BAG adresnodes geplaatst en samengevoegd.
Daarnaast worden gebouwen 1002 en 1008 op dit moment “doorsneden” door de door jou aangebrachte polygonen. Geen idee of dat de bedoeling is, dat laat ik geheel aan jouw inzicht over.
Gedaan, maar ik zit nu wel met hele grote vraagtekens achter de computer:
Voor het pand langs loopt in OSM sinds jaar en dag (AND import) de “Hogenweg”.
De “Hargerweg” loopt in OSM van de “Heereweg” tot aan de “Kemphaanweg” (fietspad) en wordt dan “Hogenweg”. Alle adressen aan de OSM “Hogenweg” hebben volgens de BAG het adres “Hargerweg” 2 (net boven het fietspad) t/m 14 (net voorbij de Groetermolen). Dat suggereert dat de “Hogenweg” eigenlijk “Hargerweg” moet zijn in OSM.
Wat het nog onbegrijpelijker maakt is als ik de NWB laag in PDOK raadpleeg. Daar loopt de “Hargerweg” van “Heereweg” tot aan “Binnenweg” en gaat dan al over in “KLAAS HUIGENSWEG” (copy paste, staat ook met hoofdletters in NWB). Deze loopt dan door naar het noorden waar in OSM de “Hogeweg” een bocht naar het oosten maakt en de “KLAAS HUIGENSWEG” gaat dus verder over de track in OSM. Bij de bocht naar het oosten en verder, is het volgens NWB weer “Hargerweg”.
Iemand bekend in de buurt die meer kan vertellen? Volgens mij moet in OSM “Hogenweg” eigenlijk “Hargerweg” zijn.
Edit: NWB geeft "Hogenweg vanaf Hargerweg 14 tot aan de brug over de “Hondsbossche Vaart”.
Edit: keesm, je hebt denk ik per ongeluk de weg helemaal recht getrokken in je edit van 6 dagen geleden, zie Achavi. Als je de validator in JOSM draait voordat je gaat uploaden, komen zulke fouten aan het licht… of je moet daarna nog per ongeluk toets L ingedrukt hebben… Repareer ik gelijk ook even door gedeeltelijke revert. Graag controleren
Edit: voor elkaar
Gedaan. Ik heb het oude gebouw nog even laten staan, want je zegt ‘achter nr 14’. In BAG staat het ‘voorste’ gebouw op ‘sloopvergunning verleend’. Je kunt zelf de contouren aanpassen, als er nog wat over is van het oude gebouw.
Bedankt… Ja het is een tijdelijke doorgang en niet echt een straat. Het nieuwe fietspad buitenom is klaar en vanmorgen was men bezig de hekken weg te halen. Zal nog morgen even kijken hoe het precies zit. Die binnendoor verbinding zal wel verdwijnen, want je moet nu gedeeltelijk over de stoep langs de Mijlweg. De BGT omtrekgericht loopt achter.
Daar is inderdaad iets onbewust misgegaan. OFM 16/6 geeft daar een recht stuk weg. Gelukkig door je al weer teruggedraaid :). Zal nog wat finetunen daar.