Kanał Telegram dla mapowiczów z Warszawy i okolic

Moi Drodzy,

utworzyłem wczoraj dla wszystkich chętnych mapowiczów z terenu Warszawy i okolic (= mapujących Warszawę i jej okolice) kanał w mobilnej aplikacji Telegram. Znajdziecie go pod adresem:
http://t.me/osmwarszawa
Ma pomóc w bieżącej komunikacji i ewentualnej koordynacji prac na tym terenie :slight_smile:
Uczestnictwo niezobowiązujące, choć fajnie by było gdyby dołączyły się w jego działanie osoby bardziej formalnie związane z OSM (OSM Polska). Do tej pory chyba nie mieliśmy żadnych lokalnych grup mapowiczów w ramach polskiej OSM, a może by było warto.

W razie czego kanał umrze śmiercią naturalną, choć uczestnicząc w kanałach telegramowych dla OSM i OsmAnd - chyba jest wola i chęci do takowej komunikacji.

Pozdrawiam serdecznie
Piotr

To ja przypomnę, że istnieje też kanał z połączeniem do polskiego IRC. Na linki trzeba uważać bo spam boty potem wskakują :-/

A możemy prosić o jakiś zakamuflowany zapis jak ten kanał odnaleźć, by spamboty nie łyknęły bezpośredniego adresu?
Pozdrawiam serdecznie.

Istnieje też czat na Discordzie. I chyba nie ma tam aż takiego ruchu żeby tworzyć kolejny osobny kanał.
A link do grupy telegramowej zmostkowanej z IRC jest podany tu, przetestowałem i podoba mi sie.

Idea grupy na telegramie była taka aby była połączona z IRC. O ile wiem to discord nie jest.
Zmieniłem link oraz jego formę. Liczę, że będzie spokój na jakiś czas.

Ale jak to zmieniłeś link?
To jak tam teraz trafić?

Usunąłem stary link z telegrama. Wygenerowałem nowy i podmieniłem w poście, który podlinkowałeś na nowy.

A, wydaje się zasadniczo działać, aczkolwiek Telegram straszy takim obrazkiem: