Gedaan.
Kan Viool 1 t/m 19 in Oud Beijerland opnieuw worden geïmporteerd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81286/4.43100
Het ziet er nu totaal anders uit. Denk dat het toen nog niet ingemeten was.
BVD
Eggie
Staan erin
Verzoek import voor Breukelen, Karel Doormanweg;
Nummers 10i, 10k, 10m, 10n, 10o ontbreken in de reeks, graag (opnieuw) importeren
Borishag
We kunnen het alleen importeren als het ook in BAG staat. Alleen 10k kan ik vinden, en die staat er al op (Trekpleister)
Edit: Als je lokale kennis hebt en er zeker van bent dat deze nummers wel in gebruik zijn, dan is een terugmelding via bagviewer.kadaster.nl/ gewenst.
Hallo,
Ik heb zelf 10k als niet BAG nummer erin gezet omdat deze ontbrak. Heb deze zojuist verwijderd omdat ik het via de officiële weg wilde laten doen.
Borishag
Editor AS Watson stores
Zojuist geïmporteerd.
Aan het Ruiterskwartier in Leeuwarden zijn drie panden gesloopt:
Nu lijkt het erop dat in de BAG daar ook een aantal panden zijn samengevoegd (pand ID: 0080010000410024).
Zou iemand dat blokje eens door willen nemen?
Dit pand vervangt straks de gesloopte panden: Pand ID: 0080100010092078, en kan op in aanbouw gezet worden.
Alvast bedankt.
Daar valt niks te updaten. Er staan wel panden in de BAG, maar alles op bouwvergunning verleend. Dus dat wordt alleen op verzoek geïmporteerd aka de betreffende mapper verteld welke panden in aanbouw cq gereed zijn.
Kan het pand aan de John Lennonstraat 12 te Zaandijk geupdate worden, het is gewijzigd.De postcode is 1544 VX 12
Bedankt.
School contouren uit de BAG overgenomen in OSM.
Verzoek voor import 3 panden, Zuider IJdijk 1002, 1006 en 1008, Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6VzRLyQ–?m=
Gedaan. De door jou toegevoegde adresnodes (hondencreche en restaurant) heb ik op de BAG adresnodes geplaatst en samengevoegd.
Daarnaast worden gebouwen 1002 en 1008 op dit moment “doorsneden” door de door jou aangebrachte polygonen. Geen idee of dat de bedoeling is, dat laat ik geheel aan jouw inzicht over.
Dank je wel. Ik zal e.e.a. finetunen.
BAG-verzoek
Bouw gestart / survey
Crematorium Alkmaar
Meerweg 11 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62867&mlon=4.71098#map=18/52.62867/4.71098
Dank u.
BAG-verzoek
Bouw gestart / survey
Crematorium Alkmaar
Meerweg 11 AlkmaarDank u.
Geïmporteerd en terugmelding doe ik ook wel even…
BAG-verzoek
Nieuwbouw boerderij + bijgebouw / bouw gestart
Hargerweg 10 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73428&mlon=4.67626#map=17/52.73428/4.67626
Dank u.
BAG-verzoek
Nieuwbouw boerderij + bijgebouw / bouw gestart
Hargerweg 10 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73428&mlon=4.67626#map=17/52.73428/4.67626Dank u.
Gedaan, maar ik zit nu wel met hele grote vraagtekens achter de computer:
Voor het pand langs loopt in OSM sinds jaar en dag (AND import) de “Hogenweg”.
De “Hargerweg” loopt in OSM van de “Heereweg” tot aan de “Kemphaanweg” (fietspad) en wordt dan “Hogenweg”. Alle adressen aan de OSM “Hogenweg” hebben volgens de BAG het adres “Hargerweg” 2 (net boven het fietspad) t/m 14 (net voorbij de Groetermolen). Dat suggereert dat de “Hogenweg” eigenlijk “Hargerweg” moet zijn in OSM.
Wat het nog onbegrijpelijker maakt is als ik de NWB laag in PDOK raadpleeg. Daar loopt de “Hargerweg” van “Heereweg” tot aan “Binnenweg” en gaat dan al over in “KLAAS HUIGENSWEG” (copy paste, staat ook met hoofdletters in NWB). Deze loopt dan door naar het noorden waar in OSM de “Hogeweg” een bocht naar het oosten maakt en de “KLAAS HUIGENSWEG” gaat dus verder over de track in OSM. Bij de bocht naar het oosten en verder, is het volgens NWB weer “Hargerweg”.
Iemand bekend in de buurt die meer kan vertellen? Volgens mij moet in OSM “Hogenweg” eigenlijk “Hargerweg” zijn.
Edit: NWB geeft "Hogenweg vanaf Hargerweg 14 tot aan de brug over de “Hondsbossche Vaart”.