Pand is nu ook in OSM bijna 2x zo groot
Het gebied dat je aangaf heeft in BAG de panden nog op vergunning staan, maar ik begrijp dat deze er al staan, dus nu ook in OSM aanwezig.
In het wijk eromheen nog een paar honderd panden die ontbraken in OSM opgenomen.
Graag deze importeren, staat er al:
Hoog Spul 2 Hilvarenbeek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.13907#map=18/51.47664/5.13907
Bedankt!
Staat er!
Achter Polderdijk 75 Maasdam wordt en enorme schuur gebouwd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79771/4.53166
en hier aan de Boendersweg noordzijde in 's-Gravendeel is een nieuwe villa gebouwd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77239/4.60613
Graag import
BVD,
Eggie
Is bijgewerkt.
BAG-verzoeken
Bouw gestart / survey
Juliana van Stolbergstraat 83 t/m 101 Noord-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70587&mlon=4.81834#map=18/52.70587/4.81834
Verbouwing / appartementen / veel nieuwe huisnummers
Rogier van der Weydestraat 1 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64116&mlon=4.72802#map=18/52.64116/4.72802
Bijgebouw
0361100000201761
bij Diamantweg 36 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59735&mlon=4.75191#map=17/52.59735/4.75191
Nieuwbouw in gebruik
Startingerweg 32 c Akersloot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55839&mlon=4.72592#map=19/52.55839/4.72592
Bouw gestart / survey
0399100000021769
bij Kanaalweg 21 a Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58913&mlon=4.74351#map=18/52.58913/4.74351
Dank u.
Is bijgewerkt.
Hallo,
Dit gebouw is uitgebreid, graag BAG import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.92858&mlon=4.45048#map=19/51.92858/4.45048
Bedankt!
Gedaan.
Kan Viool 1 t/m 19 in Oud Beijerland opnieuw worden geïmporteerd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81286/4.43100
Het ziet er nu totaal anders uit. Denk dat het toen nog niet ingemeten was.
BVD
Eggie
Staan erin
Verzoek import voor Breukelen, Karel Doormanweg;
Nummers 10i, 10k, 10m, 10n, 10o ontbreken in de reeks, graag (opnieuw) importeren
Borishag
We kunnen het alleen importeren als het ook in BAG staat. Alleen 10k kan ik vinden, en die staat er al op (Trekpleister)
Edit: Als je lokale kennis hebt en er zeker van bent dat deze nummers wel in gebruik zijn, dan is een terugmelding via bagviewer.kadaster.nl/ gewenst.
Hallo,
Ik heb zelf 10k als niet BAG nummer erin gezet omdat deze ontbrak. Heb deze zojuist verwijderd omdat ik het via de officiële weg wilde laten doen.
Borishag
Editor AS Watson stores
Zojuist geïmporteerd.
Aan het Ruiterskwartier in Leeuwarden zijn drie panden gesloopt:
Nu lijkt het erop dat in de BAG daar ook een aantal panden zijn samengevoegd (pand ID: 0080010000410024).
Zou iemand dat blokje eens door willen nemen?
Dit pand vervangt straks de gesloopte panden: Pand ID: 0080100010092078, en kan op in aanbouw gezet worden.
Alvast bedankt.
Daar valt niks te updaten. Er staan wel panden in de BAG, maar alles op bouwvergunning verleend. Dus dat wordt alleen op verzoek geïmporteerd aka de betreffende mapper verteld welke panden in aanbouw cq gereed zijn.