Graag BAG import van de Tolhuislaan 95 in Den Dolder. Onderstaande link verwijst naar de wijziging. Deze ontbrak in het rijtje huizen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/59578844#map=19/52.13722/5.23290
alvast dank!
Graag BAG import van de Tolhuislaan 95 in Den Dolder. Onderstaande link verwijst naar de wijziging. Deze ontbrak in het rijtje huizen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/59578844#map=19/52.13722/5.23290
alvast dank!
Gedaan. Tevens de outline van Tolhuislaan 71-89 aangepast.
En importeer deze missende rij ook aub in Tilburg:
Karawankenstraat 4 - 48 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54128&mlon=5.08029#map=19/51.54128/5.08029
Edit: en deze Jumbo aub opnieuw importeren vanwege die rare punt rechtsonder.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54047&mlon=5.07598#map=19/51.54047/5.07598
Bedankt!
Gedaan!
Verzoek voor een BAG-import voor:
Bakershoeve 113 en 114 (Apeldoorn)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19066/6.00798
Lierderstraat 2 (Lieren)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16025/5.98671
Alvast bedankt!
Verzoek voor import/update voor
Noorderhof 39-49, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86914/5.29125&layers=N
De huizen staan niet helemaal goed op openstreetmap
Alvast Bedankt
Deze was ik nog vergeten te verzoeken te importeren in Tilburg:
Dit vierkant aan nieuwe huizen graag:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55350&mlon=5.11286#map=18/51.55350/5.11286
Met dank
Gedaan; inclusief wat plaatsaanpassingen van nabijgelegen huizen
Gedaan!
Gedaan
Hoi!
Verzoek voor een BAG-import:
https://www.openstreetmap.org/changeset/59606488#map=16/52.5382/6.0406
Veel gebouwd hier de laatste tijd en veel staat er nog niet in.
Alvast Bedankt!
In Leeuwarden heeft de BAG-beheerder weer naar aanleiding van een terugmelding een pand aangepast.
Pand ID: 0080100000358683
Apart dat sommige pandeigenaren er blijkbaar in slagen een complete binnentuin van een monumentaal pand vol te bouwen zonder dat de gemeente dat weet.
Pand is nu ook in OSM bijna 2x zo groot
Het gebied dat je aangaf heeft in BAG de panden nog op vergunning staan, maar ik begrijp dat deze er al staan, dus nu ook in OSM aanwezig.
In het wijk eromheen nog een paar honderd panden die ontbraken in OSM opgenomen.
Graag deze importeren, staat er al:
Hoog Spul 2 Hilvarenbeek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.47664&mlon=5.13907#map=18/51.47664/5.13907
Bedankt!
Staat er!
Achter Polderdijk 75 Maasdam wordt en enorme schuur gebouwd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79771/4.53166
en hier aan de Boendersweg noordzijde in 's-Gravendeel is een nieuwe villa gebouwd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77239/4.60613
Graag import
BVD,
Eggie
Is bijgewerkt.
BAG-verzoeken
Bouw gestart / survey
Juliana van Stolbergstraat 83 t/m 101 Noord-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70587&mlon=4.81834#map=18/52.70587/4.81834
Verbouwing / appartementen / veel nieuwe huisnummers
Rogier van der Weydestraat 1 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64116&mlon=4.72802#map=18/52.64116/4.72802
Bijgebouw
0361100000201761
bij Diamantweg 36 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59735&mlon=4.75191#map=17/52.59735/4.75191
Nieuwbouw in gebruik
Startingerweg 32 c Akersloot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55839&mlon=4.72592#map=19/52.55839/4.72592
Bouw gestart / survey
0399100000021769
bij Kanaalweg 21 a Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58913&mlon=4.74351#map=18/52.58913/4.74351
Dank u.
Is bijgewerkt.