jb54osm
(Jb54osm)
June 3, 2018, 7:53pm
4338
BAG verzoek:
Uitbreiding gestart: Frekeweg 2, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4JSMso2?layers=D&node=2713151757
Alvast bedankt.
Weer een flinke import, de nieuwbouw gaat verder hier bij Tilburg:
AUB dit blok aan straten/huizen importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53880&mlon=5.06604#map=17/51.53880/5.06604
Bedankt!
Staat er inmiddels op, de wegen dienen nog gecontroleerd en aangepast te worden. Het onderliggende watertje heb ik verwijderd deze liep door de huizen.
eggie
(Eggie)
June 5, 2018, 12:01pm
4342
Verzoek BAG import aan de Erich Salomonstraat 135 A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/59563085#map=19/52.35929/4.99440
Een startende mapper heeft al iets ingetekend.
BVD
Eggie
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
June 5, 2018, 2:18pm
4344
Gemeente Leeuwarden heeft op mijn verzoek de geometrie van deze twee panden aangepast:
Westersingel 38 en 40 .
Het steegje dat je nu nog op OSM ziet zit daar niet (al sinds 1903). Toch leuk dat we zo een wisselwerking tussen mappers en BAG hebben.
JeroenHoek:
Gemeente Leeuwarden heeft op mijn verzoek de geometrie van deze twee panden aangepast:
Westersingel 38 en 40 .
Het steegje dat je nu nog op OSM ziet zit daar niet (al sinds 1903). Toch leuk dat we zo een wisselwerking tussen mappers en BAG hebben.
BAG wijziging overgebracht in OSM.
Graag BAG import van de Tolhuislaan 95 in Den Dolder. Onderstaande link verwijst naar de wijziging. Deze ontbrak in het rijtje huizen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/59578844#map=19/52.13722/5.23290
alvast dank!
Gedaan. Tevens de outline van Tolhuislaan 71-89 aangepast.
En importeer deze missende rij ook aub in Tilburg:
Karawankenstraat 4 - 48 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54128&mlon=5.08029#map=19/51.54128/5.08029
Edit: en deze Jumbo aub opnieuw importeren vanwege die rare punt rechtsonder.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54047&mlon=5.07598#map=19/51.54047/5.07598
Bedankt!
Verzoek voor een BAG-import voor:
Bakershoeve 113 en 114 (Apeldoorn)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19066/6.00798
Lierderstraat 2 (Lieren)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16025/5.98671
Alvast bedankt!
KiaaTiX
(KiaaTiX)
June 6, 2018, 7:03pm
4351
Verzoek voor import/update voor
Noorderhof 39-49, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86914/5.29125&layers=N
De huizen staan niet helemaal goed op openstreetmap
Alvast Bedankt
Deze was ik nog vergeten te verzoeken te importeren in Tilburg:
Dit vierkant aan nieuwe huizen graag:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55350&mlon=5.11286#map=18/51.55350/5.11286
Met dank
Gedaan; inclusief wat plaatsaanpassingen van nabijgelegen huizen