Bedankt, Martin.
Graag een BAG-update voor Snijdersplaats 3, 8 en 10 te Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20299/5.99527
En een BAG-import voor Kayersdijk 171 (nieuwe self-storage):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18665/5.98236
En voor Hoofdstraat 92 (vervangt alle even addressen 92-94):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21428/5.96284
Bij voorbaat hartelijk dank!
Deze nieuwe kwam ik onderweg tegen: pls import in construction:
Klein Oosterhout 15 Dorst
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60284&mlon=4.90524#map=18/51.60284/4.90524
Met dank!
Staat erin
Staat erin
Staat erin
Staat erin
Goedenavond,
Een verzoekje in Amsterdam:
Er missen een aantal panden tussen de Louis Bouwmeesterstraat en de Tourniairestraat
Alvast bedankt!
Gedaan.
BAG verzoeken:
Bouw gestart - Sloop/nieuwbouw
Eeuwigelaan 35 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66644&mlon=4.68136#map=19/52.66644/4.68136
Verbouwing
Van der Wijckplein 16 Bergen aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66041&mlon=4.62922#map=19/52.66041/4.62922
Dank u.
Gedaan!
BAG verzoek:
Uitbreiding gestart: Frekeweg 2, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4JSMso2?layers=D&node=2713151757
Alvast bedankt.
Weer een flinke import, de nieuwbouw gaat verder hier bij Tilburg:
AUB dit blok aan straten/huizen importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53880&mlon=5.06604#map=17/51.53880/5.06604
Bedankt!
Staat er inmiddels op, de wegen dienen nog gecontroleerd en aangepast te worden. Het onderliggende watertje heb ik verwijderd deze liep door de huizen.
Staat erin
Verzoek BAG import aan de Erich Salomonstraat 135 A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/59563085#map=19/52.35929/4.99440
Een startende mapper heeft al iets ingetekend.
BVD
Eggie
Is geregeld.
Gemeente Leeuwarden heeft op mijn verzoek de geometrie van deze twee panden aangepast:
-
Pand ID: 0080100000362395
-
Pand ID: 0080100000362397
Het steegje dat je nu nog op OSM ziet zit daar niet (al sinds 1903). Toch leuk dat we zo een wisselwerking tussen mappers en BAG hebben.
BAG wijziging overgebracht in OSM.
Graag BAG import van de Tolhuislaan 95 in Den Dolder. Onderstaande link verwijst naar de wijziging. Deze ontbrak in het rijtje huizen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/59578844#map=19/52.13722/5.23290
alvast dank!
Gedaan. Tevens de outline van Tolhuislaan 71-89 aangepast.
En importeer deze missende rij ook aub in Tilburg:
Karawankenstraat 4 - 48 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54128&mlon=5.08029#map=19/51.54128/5.08029
Edit: en deze Jumbo aub opnieuw importeren vanwege die rare punt rechtsonder.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54047&mlon=5.07598#map=19/51.54047/5.07598
Bedankt!