Gedaan
Done
BAG verzoeken
Nieuwbouw / bouw gestart / dak zit er op
Lantmanstraat 37 t/ 51 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72653&mlon=4.83127#map=17/52.72653/4.83127
Nieuwbouw / bouw gestart / dak zit er op
Brasem erf 3/4/6/7 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66012&mlon=4.86433#map=19/52.66012/4.86433
Nieuwbouw / bouw gestart / casco staat
Meerestein 1 t/m 15 Obdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67157&mlon=4.90659#map=19/52.67157/4.90659
Dank u.
Alle gedaan; gelieve zelf de constructiestatus te checken en actualiseren.
Graag import vier appartementencomplexen in aanbouw te Groningen, Eelkemastraat.
Merk op dat de bestaande ‘kolenmuur’ tussen/buiten de nieuwbouw blijft bestaan, en verdwijnt binnenin de nieuwe complexen (de twee aan de ZW-kant).
Ik kan dat zo nodig na import aanpassen.
Heb de gebouwen en adressen geïmporteerd.
Omliggende zaken laat ik - mede op jouw verzoek - aan jou.
Martin
Bedankt, Martin.
Graag een BAG-update voor Snijdersplaats 3, 8 en 10 te Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20299/5.99527
En een BAG-import voor Kayersdijk 171 (nieuwe self-storage):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18665/5.98236
En voor Hoofdstraat 92 (vervangt alle even addressen 92-94):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21428/5.96284
Bij voorbaat hartelijk dank!
Deze nieuwe kwam ik onderweg tegen: pls import in construction:
Klein Oosterhout 15 Dorst
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60284&mlon=4.90524#map=18/51.60284/4.90524
Met dank!
Staat erin
Staat erin
Staat erin
Staat erin
Goedenavond,
Een verzoekje in Amsterdam:
Er missen een aantal panden tussen de Louis Bouwmeesterstraat en de Tourniairestraat
Alvast bedankt!
Gedaan.
BAG verzoeken:
Bouw gestart - Sloop/nieuwbouw
Eeuwigelaan 35 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66644&mlon=4.68136#map=19/52.66644/4.68136
Verbouwing
Van der Wijckplein 16 Bergen aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66041&mlon=4.62922#map=19/52.66041/4.62922
Dank u.
Gedaan!
BAG verzoek:
Uitbreiding gestart: Frekeweg 2, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4JSMso2?layers=D&node=2713151757
Alvast bedankt.
Weer een flinke import, de nieuwbouw gaat verder hier bij Tilburg:
AUB dit blok aan straten/huizen importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53880&mlon=5.06604#map=17/51.53880/5.06604
Bedankt!
Staat er inmiddels op, de wegen dienen nog gecontroleerd en aangepast te worden. Het onderliggende watertje heb ik verwijderd deze liep door de huizen.
Staat erin
Verzoek BAG import aan de Erich Salomonstraat 135 A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/59563085#map=19/52.35929/4.99440
Een startende mapper heeft al iets ingetekend.
BVD
Eggie