Gedaan
Gedaan
Gedaan
Done
BAG verzoeken
Nieuwbouw / bouw gestart / dak zit er op
Lantmanstraat 37 t/ 51 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72653&mlon=4.83127#map=17/52.72653/4.83127
Nieuwbouw / bouw gestart / dak zit er op
Brasem erf 3/4/6/7 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66012&mlon=4.86433#map=19/52.66012/4.86433
Nieuwbouw / bouw gestart / casco staat
Meerestein 1 t/m 15 Obdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67157&mlon=4.90659#map=19/52.67157/4.90659
Dank u.
Alle gedaan; gelieve zelf de constructiestatus te checken en actualiseren.
Graag import vier appartementencomplexen in aanbouw te Groningen, Eelkemastraat.
Merk op dat de bestaande ‘kolenmuur’ tussen/buiten de nieuwbouw blijft bestaan, en verdwijnt binnenin de nieuwe complexen (de twee aan de ZW-kant).
Ik kan dat zo nodig na import aanpassen.
Heb de gebouwen en adressen geïmporteerd.
Omliggende zaken laat ik - mede op jouw verzoek - aan jou.
Martin
Bedankt, Martin.
Graag een BAG-update voor Snijdersplaats 3, 8 en 10 te Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20299/5.99527
En een BAG-import voor Kayersdijk 171 (nieuwe self-storage):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18665/5.98236
En voor Hoofdstraat 92 (vervangt alle even addressen 92-94):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21428/5.96284
Bij voorbaat hartelijk dank!
Deze nieuwe kwam ik onderweg tegen: pls import in construction:
Klein Oosterhout 15 Dorst
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60284&mlon=4.90524#map=18/51.60284/4.90524
Met dank!
Staat erin
Staat erin
Staat erin
Staat erin
Goedenavond,
Een verzoekje in Amsterdam:
Er missen een aantal panden tussen de Louis Bouwmeesterstraat en de Tourniairestraat
Alvast bedankt!
Gedaan.
BAG verzoeken:
Bouw gestart - Sloop/nieuwbouw
Eeuwigelaan 35 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66644&mlon=4.68136#map=19/52.66644/4.68136
Verbouwing
Van der Wijckplein 16 Bergen aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66041&mlon=4.62922#map=19/52.66041/4.62922
Dank u.
Gedaan!
BAG verzoek:
Uitbreiding gestart: Frekeweg 2, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4JSMso2?layers=D&node=2713151757
Alvast bedankt.
Weer een flinke import, de nieuwbouw gaat verder hier bij Tilburg:
AUB dit blok aan straten/huizen importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53880&mlon=5.06604#map=17/51.53880/5.06604
Bedankt!
Staat er inmiddels op, de wegen dienen nog gecontroleerd en aangepast te worden. Het onderliggende watertje heb ik verwijderd deze liep door de huizen.