Подскажите, пожалуйста, как отметить просто достопримечательность? Например, старую водонапорную башню, большие солнечные часы из камней на лужайке, скульптуры Посейдона и дельфинов в парке и прочее. Ну не памятниками же. Ну часы можно amenity=clock, и то что-то не то, так как это больше для красоты, а не для дела. А остальное?
tourism=attraction
Львів. вул. Рядова 10-38. Є заготовлений файл з точками адрес будинків (поля addr:housenumber, addr:street, addr:postcode), встановлений втулок для об’єднання точок адрес з будівлями.
Питання до профі: “Як найменш геморойно залити адреси розділивши існуючу будівлю на 15 будинків?” Будівлі заношу в зв’язки (між будинками лінії не дублюються).
Думаю що повинен бути якийсь втулок для цього…
мапа адрес міськради:
https://map.city-adm.lviv.ua/ua/map/address#map=19//49.80465061947325//24.047269821166996&&layer=9635585433681688-1,100//8950274395397807-1,100
осм:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.80468/24.04734
Наперед вдячний за відповідь
P.S. Даний будинок я вже проадресував. Запитав, щоб знати надалі як діяти в подібному випадку.
https://www.openstreetmap.org/node/2625734929
amenity=clock
display=sundial
support=ground
visibility=area
Подивіться пару відео про те як креслити будинки складної форми:
- https://www.youtube.com/watch?v=7GQtNnjIO0Q Tracing touching buildings in JOSM
- https://www.youtube.com/watch?v=PWmEoN_nCec JOSM - Replace Geometry (укр)
А також невеликий пост https://blog.mapbox.com/fast-building-tracing-with-josm-58a3c3be9be8. Думаю що за картинками все буде зрозуміло.
tourism=attraction допустимо оставить, чтоб надпись осталась?
https://www.openstreetmap.org/node/5570584190#map=18/47.07724/37.51758
Взагалі то соняний годиник то й є принада для відвідувачів, тож tourism=attraction - в тему. Щодо назви, навіть не знаю що порадити. Якщо включити “осм-грамар наці” - то name=* лише для власних назв, але коли назва типу “Продукти” є загальновживаною для магазинів, то чому б її не зазначити. Дивіться на власний розсуд. Може, такі речі краще в notes=* перемістити.
PS Раніше сонячні годиники показувались на Стандартному шарі, то ж не було потреби в їх підписуванні. Зараз, схоже, їх прибрали.
Підскажіть будь-ласка сервіс для перегляду карти до і після за певний проміжок часу
читай уважніше форум. Вже було. Відповідь тут:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=58450&p=3
Я думаю малось на увазі не історію зміни конкретного об’єкту, а сам рендер станом на 01-01-2012, 2013, 2014 ітд
Та це ітак зрозуміло. Бо таку кількість тайлів (за кожен місяць, наприклад) просто нереально зберегти (а якщо реально, то потреба в них прямує до нуля). Векторні дані з архіву… В них є більше плюсів, витягнути точки веїв, наприклад.
Яким тегом найкраще позначити магазин домофонного обладнання, систем безпеки та відеонагляду?
Так є ж: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:shop
shop=security Shop focused on selling security items like burglar alarms, vaults, locking systems, etc.
Тільки значка не присвоїли. Буде крапка магазину на рендері відображена
О, дякую.
Якось пропустив.
Буває…
Десь місяць тому нашвидкуруч Катедру в 3D обвів. Тепер у MAPS.ME норм виглядає :). Не дуже детально, але думаю, хоча б так треба усі визначні будівлі в центрі пообводити. Бо туристів багато, і той ж MAPS.ME юзають багато хто. Шо скажете?
Десь місяць тому нашвидкуруч Катедру в 3D обвів
Круто! Ещё можно раскрасить. Кажется, СитиГид цвет поддерживает. http://demo.f4map.com/#lat=47.0965760&lon=37.5446831&zoom=17&camera.theta=69.752&camera.phi=-81.019
Здравствуйте. В нашем городе закрыли несколько дорог на ремонт, и одна из дорог с односторонним движением на время ремонта стала двухсторонней. В связи с этим вопрос: нужно ли мапить эту дорогу двухсторонней, а с окончанием ремонта делать её обратно односторонней? Работник местной службы такси считает, что нужно, так как их программа просчитывает маршрут через OSRM, а OSRM обновляется буквально через сутки, так что ничего страшного. Я же, наоборот, считаю, что делать это не нужно, так как многие навигаторы, обновляющиеся гораздо реже (раз в несколько месяцев), потом долгое время будут водить неправильно. Как считаете, кто прав?
Якщо ці зміни руху більше ніж на тиждень я б замапив реальну ситуацію.