Це можна вилучити без зайвих вагань!
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:landuse%3Dgreenfield (Status: in use)
Землі заплановані під будівництво. (https://www.openstreetmap.org/way/487836112 адмін чомусь видалив). Видно щось не так? Поясни чому, Андрій. Тому що не рендериться?
Хоча за логікою там не можуть бути ділянки під будівництво, бо там городи.
Саме тому й вилучив.
Землі заплановані під будівництво мають на увазі проведення якихось мінімальних робіт по переплануваню території. А там чиїсь городи.
Подскажите, пожалуйста, как отметить просто достопримечательность? Например, старую водонапорную башню, большие солнечные часы из камней на лужайке, скульптуры Посейдона и дельфинов в парке и прочее. Ну не памятниками же. Ну часы можно amenity=clock, и то что-то не то, так как это больше для красоты, а не для дела. А остальное?
tourism=attraction
Львів. вул. Рядова 10-38. Є заготовлений файл з точками адрес будинків (поля addr:housenumber, addr:street, addr:postcode), встановлений втулок для об’єднання точок адрес з будівлями.
Питання до профі: “Як найменш геморойно залити адреси розділивши існуючу будівлю на 15 будинків?” Будівлі заношу в зв’язки (між будинками лінії не дублюються).
Думаю що повинен бути якийсь втулок для цього…
мапа адрес міськради:
https://map.city-adm.lviv.ua/ua/map/address#map=19//49.80465061947325//24.047269821166996&&layer=9635585433681688-1,100//8950274395397807-1,100
осм:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.80468/24.04734
Наперед вдячний за відповідь
P.S. Даний будинок я вже проадресував. Запитав, щоб знати надалі як діяти в подібному випадку.
https://www.openstreetmap.org/node/2625734929
amenity=clock
display=sundial
support=ground
visibility=area
Подивіться пару відео про те як креслити будинки складної форми:
- https://www.youtube.com/watch?v=7GQtNnjIO0Q Tracing touching buildings in JOSM
- https://www.youtube.com/watch?v=PWmEoN_nCec JOSM - Replace Geometry (укр)
А також невеликий пост https://blog.mapbox.com/fast-building-tracing-with-josm-58a3c3be9be8. Думаю що за картинками все буде зрозуміло.
tourism=attraction допустимо оставить, чтоб надпись осталась?
https://www.openstreetmap.org/node/5570584190#map=18/47.07724/37.51758
Взагалі то соняний годиник то й є принада для відвідувачів, тож tourism=attraction - в тему. Щодо назви, навіть не знаю що порадити. Якщо включити “осм-грамар наці” - то name=* лише для власних назв, але коли назва типу “Продукти” є загальновживаною для магазинів, то чому б її не зазначити. Дивіться на власний розсуд. Може, такі речі краще в notes=* перемістити.
PS Раніше сонячні годиники показувались на Стандартному шарі, то ж не було потреби в їх підписуванні. Зараз, схоже, їх прибрали.
Підскажіть будь-ласка сервіс для перегляду карти до і після за певний проміжок часу
читай уважніше форум. Вже було. Відповідь тут:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=58450&p=3
Я думаю малось на увазі не історію зміни конкретного об’єкту, а сам рендер станом на 01-01-2012, 2013, 2014 ітд
Та це ітак зрозуміло. Бо таку кількість тайлів (за кожен місяць, наприклад) просто нереально зберегти (а якщо реально, то потреба в них прямує до нуля). Векторні дані з архіву… В них є більше плюсів, витягнути точки веїв, наприклад.
Яким тегом найкраще позначити магазин домофонного обладнання, систем безпеки та відеонагляду?
Так є ж: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:shop
shop=security Shop focused on selling security items like burglar alarms, vaults, locking systems, etc.
Тільки значка не присвоїли. Буде крапка магазину на рендері відображена
О, дякую.
Якось пропустив.
Буває…