Львів і область

І ще по Львову питання. Чи треба зміщувати супутниковий шар? Дивився у кількох місцях — знімки Бінґ, здається, прив’язані непогано.

Якщо немає розбіжностей з GPS-треками (або вони незначні), думаю не варто. В різних місцях міста - різне зміщення фотооснови Бінґ. Перевірте з шаром (Фон - GPS-треки Openstreetmap). Я завантажую завжди цей шар, а вмикаю/вимикаю його при переході в інше місце мапи (для контролю).

Ще порада: не забуваємо про клавіатурні скорочення. Це !В РАЗИ! підніме продуктивність роботи в JOSM

Дякую, вже використовую їх і Buildings Tools

потрібен ваш e-mail в приват. Вишлю увесь Сихів. з адресами. Бо дуже кваплюся і немає часу звіряти…

Надіслав

Відсутні будівлі. Львів. Сихівський район (315 шт.)… Зроблено контури будинків (дякуємо darkonus)+адресація
Будівлі без адрес. Львів. Сихівський район (473 шт.)… Зроблено
Загалом по **Львів. Сихівський район **адресовано 788 будівель

Відсутні будівлі. Львів. Личаківський район (1323 шт.)… Зроблено контури будинків+адресація
Будівлі без адрес. Львів. Личаківський район (924 шт.)… Зроблено
Загалом по Львів. Личаківський район адресовано 2266 будівель

Дякую, цього на довго вистачить :slight_smile:

Птс, гайз, я потрохи продовжую Львів оцифровувати на Mapillary. Торік у 360° знімав, але воно часу трохи віднімає, тому зараз просто на телефон. Го оновлювати поі)
Думаю, до речі, може, у Львові провести #CompetetheMap? Он у Києві зараз approksimator тащить, чом би нам так не організуватися? Потім швиденько чік-чік, і зі знімків все замапили. Дійсно зручно ж)

nikiforov, ідея хороша, але не можу обіцяти, що братиму участь. Машинально ще можу будиночки пообводити, а на корисніші речі забиваю :slight_smile: У самого знімки й нотатки на смартфоні чекають

По суті, для Mapillary фоточки робити — одне з найпростіших. Закріпити десь телефон, у додатку почати зйомку і собі їхати/іти куди треба. А потім просто це все завантажити, теж через додаток. Взагалі ненапряжно :slight_smile:

Після завершення роботи з адресації двох районів Львова (див. попередні пости) дійшов висновку, що для пришвидшення обробки даних і поєднання кількох баз варто було б проставити кожному зв’язку вулиці (relation) в OSM додаткове поле ref (це офіційно затверджене унікальне 4-значне число, присвоєне кожній вулиці міста, третя графа code в таблиці: http://opendata.city-adm.lviv.ua/dataset/street-dictionary/resource/aace2a36-767e-427d-96fb-9a1ad88d51b5)
Наявність поля ref для вулиці в OSM значно б полегшила б роботу зі співставлення двох баз даних офіційних (з порталу відкритих даних Львова) та OSM. Адже співставляти поля name з OSM та графах dictionary_name та short_name з наведеної таблиці - є проблемнішим і потребує більших затрат часу.

Прошу підтримати.

Можу допомогти, але через тижні два-три, бо зараз захист диплому і все таке. Якщо не нагально, виділи мені якусь частину вулиць, я підмучу)

… я мав на увазі підтримку голосуванням… :slight_smile:
Але, якщо є бажання, можу підігнати координати з відсутніми контурами будинків. Потрібно буде сотню-другу прямокутників накреслити…

Я за!
Щодо будинків — допоміг би. Як буду вільний, напишу :slight_smile:

Львів. Виправлення англомовних позначень будинків українськими +реґістр, А=>а. [354 адреси] (59614187)
Відсутні будівлі. Львів. Галицький район (55 адрес)… Зроблено контури будинків+адресація (59633426)
Будівлі без адрес. Львів. Галицький район (212 адрес)… Зроблено (59659155)

Добре.

Відсутні будівлі. Львів. Франківський район (325 адрес)… Зроблено контури будинків+адресація (59910959)
Будівлі без адрес. Львів. Франківський район (308 адрес)… Зроблено (59916057)

Відсутні будівлі. Львів. Залізничний район (422 адреси)… Контури будинків (59922665)+адресація (59933552)
Будівлі без адрес. Львів. Залізничний район (1188 адрес)… Зроблено (59950107)